Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Strzelec

Rok 2020 pod względem finansowym zapowiada się dla Strzelca, jako wyjątkowo udany. Można nawet powiedzieć, że jedynym problemem osób urodzonych pod tym znakiem będzie to, na czym zarobić. Bo czego Strzelec w roku 2020 dotknie to zamieni się w złoto lub złotówki.

Pieniądze będą lgnęły do Strzelca zupełnie tak, jakby je przyciągał niczym magnes. Taka sytuacja będzie dotyczyć wszystkich Strzelców, niezależnie od tego w jaki sposób uzyskują swoje dochody. Zarówno zatrudnieni, jak i Ci którzy prowadzą własną działalność gospodarczą mogą liczyć na przychylność gwiazd w pomnażaniu swojego majątku. Nawet jeżeli potknie się noga i pojawi się ryzyko problemów finansowych, Strzelec będzie mógł liczyć na solidne wsparcie od rodziny i najbliższych znajomych.

Druga połowa 2020 roku będzie dla Strzelca najlepszym czasem na to by ziścić swoje marzenia o bogactwie. Połączone siły Jowisza i Plutona będą sprzyjały realizacji planów prowadzących do prawdziwej fortuny. Jedyne co muszą zrobić osoby urodzone pod znakiem Strzelca to trzymać się opracowanego planu działania. Chłodna kalkulacja połączona ze skrupulatnym przestrzeganiem wcześniej podjętych założeń pozwoli Strzelcom osiągnąć prawdziwe bogactwo.

Jedynym okresem w ciągu całego roku, kiedy Strzelec powinien zwrócić większą uwagę na niesprzyjające okoliczności będą dni od 25 czerwca do 8 sierpnia. Nie należy w tym czasie zaciągać i udzielać jakichkolwiek pożyczek. Powzięte zobowiązania mogą się przyczynić do totalnej finansowej klęski. Natomiast udzielone pożyczki będzie można od razu wpisać w straty. W ciągu tych kilku tygodni wskazane jest by zabezpieczyć swój majątek i udać się na krótki odpoczynek od spraw finansowych.

Gwiazdy będą sprzyjały inwestycjom przeprowadzonym w dniach 21 lutego-17 marca, 8 maja, 5 czerwca oraz od 9 listopada do 5 grudnia 2020 roku. Powzięte w tych dniach czynności na rzecz zwiększenia dochodu przyniosą osobom spod znaku Strzelca ogromne zyski.

Aktualizacja: 04.2019 rok