Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Skorpion

Dla Skorpionów rok 2020 będzie okresem sporych zawirowań w ich sytuacji finansowej. Szczególnie pierwsza połowa roku będzie obfitowała w raz po raz pojawiające się nagłe wydatki. Dodatkowo wpływ Saturna znacząco ograniczy  możliwości zwiększenia dochodów.

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona, którym uda się otrzymać podwyżkę, powinny uzyskaną nadwyżkę finansową przeznaczyć na oszczędności zamiast na zbędne wydatki. Skorpiony czeka ciężki rok, który może nadwyrężyć ich budżet, dlatego dobrze będzie, jeżeli w okresie względnego spokoju uda się odłożyć ok. 10% otrzymywanego wynagrodzenia. Pozwoli to na zachowanie spokoju oraz poczucia bezpieczeństwa w trudniejszych momentach.

Dopiero druga połowa roku przyniesie Skorpionom nieco wytchnienia. Wpływy do domowego budżetu zaczną powoli ale systematycznie rosnąć dając nadzieję na spokojniejszy koniec roku. Pojawi się też się szansa na solidną podwyżkę, ale tylko dla tych Skorpionów, które zajmują stanowiska kierownicze. Dla wszystkich przedstawicieli tego znaku Jowisz w znaku Panny zwiastuje spore szanse na nagłą i sporą wygraną.

Choć początek 2020 roku może być dla Skorpiona trudny finansowo to pod żadnym pozorem nie powinien on zaciągać jakichkolwiek kredytów czy pożyczek. Szczególnie zaś nie powinien tego robić w okresie od 13 maja do 24 czerwca. Zobowiązania zaciągnięte w tym okresie mogą być źródłem jeszcze większych problemów finansowych. Nie należy także udzielać pożyczek w tym okresie. Gdyż jest wielce prawdopodobne, że nie będą one zwrócone.

Okres wytchnienia od finansowych zawirowań przyjdzie do Skorpiona pomiędzy 15 czerwca a 18 września 2020 roku. Okres wakacyjny będzie czasem odpoczynku od problemów związanych z malejącymi dochodami, trzeba jednak pamiętać by nie popadać w euforię, ale na chłodno przeanalizować swój budżet, by móc przygotować się na kolejne trudności w utrzymaniu płynności finansowej. Stworzenie jasnego planu działania i skutecznych sposób na unikanie finansowych pułapek pozwolą Skorpionom dotrwać do końca 2020 roku bez zbędnych stresów.

Aktualizacja: 04.2019 rok