Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Ryby

W pierwszej połowie roku 2020 uwaga Ryb będzie skoncentrowana na rozwiązywaniu starych problemów finansowych. Będą one już na tyle uciążliwe, że Ryba nie ucieknie od konieczności zaciągnięcia pożyczki.

Kreatywność osób urodzonym pod znakiem Ryby nie pozwoli jednak na proste zadłużanie się by spłacić inne zobowiązanie. Będą one korzystały ze środków tak, by móc realizować swoje pomysły na poprawę sytuacji finansowej. Takie podejście oraz upór i konsekwencja doprowadzą Ryby do sytuacji, w której będą one mogły rozwiązać swoje problemy, spłacić zaciągnięte pożyczki i jeszcze na tym zarobić.

Jedyną przeszkodą na drodze Ryb do realizacji swoich pomysłów może być ich wewnętrzne poczucie, że pożyczając pieniądze robią coś wbrew sobie. Trzeba jednak odrzucić wstyd i nabrać przekonania o sile własnych pomysłów.

Druga połowa 2020 roku nie przyniesie Rybom nic więcej niż to co same mogły sobie wypracować w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Los nie da im żadnych prezentów. Mogą natomiast liczyć na wsparcie najbliżej osoby. Wszystko, co miało się wydarzyć w finansach Ryb w 2020 wydarzyło się w pierwszej połowie roku. Dlatego ostatnie sześć miesięcy należy przeznaczyć na prawidłowe zarządzanie swoimi środkami i skuteczne planowanie dalszych inwestycji.

Pomiędzy 21 lutego a 31 marca Ryby powinny szczególnie uważać na nagłe wydatki. Awaria sprzętu domowego czy nawet drobny wypadek samochodowy mogą przyczynić się do konieczności poniesienia sporych kosztów naprawy.  Ponadto trzeba zwracać szczególna uwagę na bezpieczeństwo portfela. Nie chwalić się swoim majątkiem. Złodzieje nie próżnują.

W okresie od 25 lipca do 6 września Ryby powinny za wszelką cenę unikać pożyczania lub inwestowania jakichkolwiek pieniędzy. Jest to czas, kiedy ryzyko straty majątku znacząco wzrasta. Udzielona pożyczka od razu może być uznana za pieniądze, które zostały stracone.

Ryby chcące dokonać poważnych zakupów w 2020 roku powinny zrobić to w dniach od 21 lutego do 17 marca a także 8 maja, 5 czerwca lub pomiędzy 9 listopada a 5 grudnia 2020 roku.

Aktualizacja: 04.2019 rok