Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Rak

W roku 2020 Raki mogą być spokojne o swoje finanse. Przez jego pierwszą połowę osoby urodzone pod znakiem Raka będą musiały zwrócić szczególną uwagę na to, by chwytać okazję do powiększania swoich zysków.

Gwiazdy zadbają by szans na dodatkowe pieniądze nie zabrakło. Jednocześnie będzie to czas, kiedy większe wydatki będą przynosiły jeszcze większe dochody. Będzie to możliwe o ile Rak zainwestuje swoje pieniądze w dobra luksusowe oraz wartościowe przedmioty na przykład obrazy lub biżuterię. Kolejną dobrą wiadomością dla Raka jest to, że w pierwszej połowie roku otrzyma wysoką podwyżkę, która ustabilizuje jego finanse.

Druga połowa 2020 roku będzie upływała w harmonii i spokoju. Finanse Raka staną się stabilne i pozwalające nie tylko na spokojne życie, ale także na planowanie inwestycji oraz większych zakupów. Dla osób urodzonych pod znakiem Raka, które prowadzą własną działalność gospodarczą ostatnie sześć miesięcy roku to idealny czas na dokonanie zakupu nieruchomości pod miastem.

W ciągu całego 2020 roku wystąpi tylko jeden okres, kiedy finanse Raków powinny być otoczone szczególną uwagą, a nawet ochroną. Dni pomiędzy 25 lipca, a 6 września przyniosą czas nietrafionych inwestycji i niepożądanych wydatków. Raki powinny skupić się na tym, by w tych dniach nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy, bo w obliczu niespodziewanych wydatków może to znacząco uszczuplić ich budżet. Zachowanie zimnej krwi i powstrzymanie się od nadmiernych wydatków przyniesie Rakom wymierne korzyści.

Choć cały rok 2020 będzie dla Raka udany finansowo, to szczyty dobrej energii będą występowały w dniach od 4 do 27 stycznia, pomiędzy 18 marca a 11 kwietnia oraz od 6 czerwca do 18 lipca i pomiędzy 7 września, a 8 października. W tych okresach Raki powinny skupić swoją uwagę na pomnażaniu własnych środków. Sprzyjające im gwiazdy sprawią, że każda zainwestowana złotówka zwróci się z sowitą nawiązką.

Aktualizacja: 04.2019 rok