Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Panna

Pierwsza połowa roku 2020 będzie dla Panien okresem działań skupiających się na osiągnięciu jak najwyższych dochodów. Poszukiwania dodatkowej pracy,  drobne wygrane pieniężne czy w końcu duże inwestycje, wszystko czego Panny tkną będzie się obracało w solidny zysk. Co ważne, w drugiej połowie roku w staraniach o poprawę sytuacji finansowej Panny mogą liczyć na wsparcie Jowisza, który będzie wędrował przez ich znak dając siłę i powodzenie.

Dla osób urodzonych pod znakiem Panny, które prowadzą własną działalność gospodarczą rok 2020 będzie okresem, w którym będą mieli okazję by zdobyć wielu nowych klientów. Będzie to możliwe nawet bez kampanii reklamowej. Sam wizerunek i renoma będą wystarczającą zachętą dla wszystkich nowych kontrahentów. Jedyne w co Panny muszą zainwestować to własny wizerunek, który będzie najlepszą reklamą prowadzonej działalności gospodarczej.

W okresie wakacyjnym od 15 czerwca do 18 września gwiazdy będą sprzyjały zakupowi nieruchomości lub remontom. Panny chcące dobrze zainwestować swoje środki powinny w tym okresie skupić się na ofertach sprzedaży gruntów lub domów poza miastem. Będzie to idealna inwestycja środków, która pozwoli na zabezpieczenie zgromadzonych pieniędzy oraz w niedalekiej przyszłości na osiągnięcie sporych zysków.

Od 13 listopada do 31 grudnia 2020 roku Panny powinny wzmóc swoją ostrożność i cały czas mieć się na baczności. Pojawia się bowiem zagrożenie kradzieżą lub utratą majątku. Dobrze będzie ubezpieczyć się od włamania oraz prawidłowo zabezpieczyć swój portfel. Nie afiszuj się ze swoimi pieniędzmi. Pozostań skromny i nie noś przy sobie zbyt wiele gotówki. Nie warto kusić losu.

Dniami, kiedy Panny powinny wybrać się na duże zakupy są 21 lutego, 17 marca, 5 czerwca a także okres zimowy od 9 listopada do 5 grudnia 2020 roku. Będzie to czas, kiedy wydatkowane pieniądze przyniosą oczekiwany efekt, a zakupione przedmioty będą w wyjątkowo promocyjnych cenach. Jedyne czego nie należy kupować w tym okresie to nieruchomość.

Aktualizacja: 04.2019 rok