Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Lew

Rok 2020 przyniesie Lwom wyjątkową pomyślność w sprawach finansowych. Od początku roku wysokość dochodu Lwa będzie uzależniona od jego aktywności na polu kontaktów międzyludzkich oraz działalności zawodowej. Każde publiczne wystąpienia, każde pochwalenie się swoimi osiągnięciami będzie skutkowało przypływem pieniędzy. Jednocześnie będzie to idealna dla Lwa sytuacja. Będzie on bowiem mógł pielęgnować swoje ego przy jednoczesnym czerpaniu z tego profitów finansowych.

W drugą połowę 2020 roku Lew wejdzie głodny kolejnych finansowych sukcesów. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i tak też będzie w przypadku osób urodzonych pod znakiem Lwa. Jednak począwszy od czerwca, Lwy powinny szukać innych niż do tej pory źródeł dochodów. To, co do tej pory było wystarczające już nie spełni jego oczekiwań finansowych.

Warto rozejrzeć się za nową, lepiej płatną pracą. Renoma Lwa pozwoli mu na znalezienie zajęcia, które w pełni zaspokoi jego rosnący apetyt na pieniądze. Nie ograniczaj się jednak, dąż do najwyższych celów bo wszystko jest teraz w Twoim zasięgu. Jedyne na co Lew powinien uważać to wszelkiego rodzaju pożyczki. Ich zaciągnięcie może mieć dla niego fatalne skutki.

W dniach pomiędzy 25 lipca a 8 września nastąpi pierwszy szczyt pragnienia do życia w luksusie. W tym okresie Lwy powinny jednak zachować ostrożność i wstrzemięźliwość. Nie dać się ponieść zakupowemu szaleństwu, bo może to przynieść ogromne straty dla ich budżetu.

Kolejnym okresem kiedy Lwom zagraża nadmiar wydatków będzie czas jesienny, pomiędzy 26 września a 12 listopada 2020 roku. Będzie to moment próby dla osób urodzonych pod znakiem Lwa. Raz po raz będą pojawiały się pokusy w postaci promocyjnych ofert na przedmioty, których tak naprawdę osoby te nie potrzebują. Warto w tym czasie zwrócić szczególna uwagę na oszczędności i ich bezpieczeństwo.

Najlepszym czasem na duże zakupy lub inwestycje będzie grudzień. Wtedy to na Lwa będą czekały najlepsze oferty zakupu nieruchomości, a remont mieszkania czy domu uda wykonać się o połowę taniej i bez zbędnych uciążliwości.

Aktualizacja: 04.2019 rok