Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Koziorożec

Rok 2020 przyniesie Koziorożcom zarówno zawirowania w ich sytuacji finansowej, jak i stabilizację oraz harmonię w domowym budżecie. Pierwsza połowa roku będzie upływała pod znakiem konieczności szukania środków w tym, nawet do zaciągania pożyczek. Gwiazdy będą jednak Koziorożcom sprzyjać, dzięki czemu będzie gdzie pieniądze pożyczyć i co najważniejsze z czego je później oddać.

Jedyne co muszą zrobić osoby urodzone pod znakiem Koziorożca to zainwestować część pozyskanych w ten sposób pieniędzy, a wtedy zobowiązania zaczną zwracać się same. Wszystkie inwestycje rozpoczęte przez Koziorożce w pierwszej połowie 2015 roku będą przynosiły sowity zysk, dając gwarancję spokoju w końcówce roku.

Druga połowa 2020 roku przyniesie uspokojenie sytuacji finansowej Koziorożca. Będzie on już mógł korzystać ze stałego i niezależnego źródła dochodu, które pozwoli mu na poczucie swobody i harmonii. Ważne jest by przez cały rok Koziorożce nie dokonywały zakupów na rynku nieruchomości. Transakcja taka może się bowiem okazać wyjątkową stratą pieniędzy. Najlepszy czas na duże i poważne zakupy przyjdzie w dniach od 21 lutego do 17 marca.

W okresie letnim od 1 sierpnia do 6 września 2020 roku Koziorożce będą narażone na niepotrzebne wydatki. Wszystkie wydane w tym czasie pieniądze będą bezpowrotnie stracone i nie przyniosą oczekiwanego rezultatu. Co więcej, osoby spod znaku Koziorożca nie powinny w tym okresie udzielać jakichkolwiek pożyczek. Nawet niewielkich sum osobom spokrewnionym. Będą one mogły się stać zarzewiem niepotrzebnych konfliktów i zawirowań finansowych, które nikomu nie przyniosą korzyści.

Najlepszy czas na przeprowadzenie dużych inwestycji przyjdzie do Koziorożca w dniach od 18 marca do 11 kwietnia oraz od 6 czerwca do 18 lipca, a także od 7 września do 8 października 2020 roku. Przychylność gwiazd pozwoli na otrzymanie wysokich zysków z każdej zainwestowanej w tych okresach złotówki.

Aktualizacja: 04.2019 rok