Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Byk

Byki czeka bardzo ciekawy rok. Wszystko będzie w ich rękach, a gwiazdy będą im sprzyjać. Każda podjęta decyzja będzie cechowała się umiarem i rzeczowością. Walorami, które są przypisane do tego znaku zodiaku. Przed Bykami pojawia się możliwość nabycia nieruchomości, lub wykonania gruntownego remontu już zakupionej nieruchomości. Jeżeli jednak przyjdzie Bykowi ochota na wypoczynek w ciepłych krajach, będzie mógł bez obaw udać się na urlop, bo po prostu będzie go na to stać.  Każdy z urodzonych w znaku Byka, kto zachowa zimną krew i będzie kierował się zdrowym rozsądkiem może liczyć na to, że rok 2020 będzie dla niego finansowo wyjątkowo udany.

Druga połowa 2020 roku przyniesie Bykom niespodziewane i wysokie dochody ze źródeł, które do tej pory nie przynosiły żadnych zysków. Dodatkowa praca lub hobby pozwolą na uzyskanie drugiej pensji i jednocześnie otworzą drzwi do zupełnie nowych możliwości zarabiania pieniędzy. Dla niektórych Byków będzie to czas wygranych w grach losowych. Trzeba jednak pamiętać, by dopilnować wszelkich formalności podatkowych. Wraz z wygraną karty niosą zagrożenie niepotrzebnymi stresami związanymi z niezapłaconymi daninami na rzecz państwa.

Wszystkie Byki muszą zachować szczególną ostrożność w okresie od 13 maja do 24 czerwca 2020 roku. Pojawi się wtedy wysokie zagrożenie niepotrzebnymi wydatkami oraz możliwość utraty w wyniku kradzieży ważnych i wartościowych przedmiotów. Warto zwrócić uwagę na swoje portfele, a także biżuterię i torebki. Wszystko to może stać się łupem złodziei. Ponadto wskazane jest by nie obnosić się ze swoim bogactwem by niepotrzebnie nie kusić losu.

Planując zakup nieruchomości, czy choćby remont domu czy mieszkania lepiej brać pod uwagę terminy w pierwszej połowie roku. Wraz ze zbliżaniem się do końca roku, rośnie zagrożenie oszustwem w jakie może wpaść Byk. Najlepszy okres na podejmowanie decyzji o tak poważnej inwestycji to czas od początku roku do 1 sierpnia 2020 roku.

Aktualizacja: 04.2019 rok