Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Bliźnięta

Przed Bliźniętami spokojny i bezpieczny finansowo rok. Ich budżet w roku 2020 będzie wyglądał stabilnie i względnie dobrze. Niewiele w tym względzie zmieni się w stosunku do roku 2019.

Pierwsza połowa 2020 roku nie zapowiada żadnych drastycznych zmian w dochodach osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt. Natomiast druga połowa roku, może rodzić w Bliźniętach odczucie braku wystarczającej ilości środków pieniężnych. Będzie to spowodowane wpływem Jowisza przemieszczającego się przez znak Panny. Bliźnięta powinny jednak zacisnąć zęby i starać się wytrzymać drobne niedogodności, jakie przyniosą im jesienne miesiące. Nie będzie to dobry czas na zmianę pracy. Gwiazdy będą raczej sprzyjały odpoczynkowi i skoncentrowaniu się na przemyśleniach,  co tak naprawdę jest dla Bliźniąt najważniejsze. Koniec 2015 roku, przyniesie nowe nadzieje, a także nowe możliwości.

Szczególnym okresem w roku 2020 będzie dla Bliźniąt czas od 25 czerwca do 8 sierpnia. Zalecane jest wtedy by szczególnie uważać na oszczędności, dobytek oraz noszony przy sobie portfel. Bardzo mocno w tym czasie rośnie zagrożenie kradzieżą i utratą wartościowych przedmiotów.

Bliźnięta chcące zainwestować w nieruchomości powinny robić w to w okresie od 7 wrześnie aż do końca roku. Będzie to najlepszy czas na wydatkowanie pieniędzy właśnie na poważne zakupy.

Okres od 1 sierpnia do 6 września powinien być dla Bliźniąt wolny od podpisywania jakichkolwiek umów. Będzie to czas, kiedy na osoby urodzone pod tym znakiem mogą czyhać różnego rodzaju zagrożenia, które będą niewidoczne na pierwszy rzut oka. Może to też być okres, kiedy nagle zaczną pojawiać się niespodziewane wydatki. Gwiazdy podpowiadają, by zwrócić uwagę na stan swojego samochodu, gdyż część niespodziewanych wydatków będzie związana właśnie z nim.

Dla lubiących duże zakupy Bliźniąt najlepszy czas na wydawanie pieniędzy to okres zimowo wiosenny oraz od 8 maja do 5 czerwca 2020 roku. Warto wtedy wybrać się na poważne i duże zakupy.

Aktualizacja: 04.2019 rok