Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Baran

Baran w roku 2020 nie będzie mógł narzekać na swoje finanse. Już pierwsze sześć miesięcy będzie dla niego w tym względzie wyjątkowo udane. Niespodziewane dopływy pieniędzy pojawią się ze źródeł, z których nikt by się tego wcześniej nie spodziewał. Pieniądze będą same przychodziły do Barana czy to pod postacią prezentów czy nagłego zysku z uprawiania hobby, a nawet wygranej w grze losowej.

Jednak niecały rok będzie aż tak obfity w pozytywne wydarzenia. Trudniejszy okres zacznie się 15 czerwca i będzie trwał aż do 18 września 2020 roku. Będzie to czas, kiedy pojawią się problemy związane ze starymi długami. Dlatego w celu uniknięcia niepotrzebnych kłopotów należy spłacić wszystko wtedy, kiedy gotówka sama będzie przychodziła do Barana. Rozwiązanie starych problemów finansowych pozwoli Baranom na spokojne wejście w ostatnie kilka miesięcy roku.

Kolejny nieco mniej udany okres wystąpi od 25 lipca do 8 września, wtedy to Barany powinny szczególna uwagę zwracać na swoje wydatki. Skłonność do szastania pieniędzmi może się zemścić, jeżeli nie będzie poskromiona. W tym okresie czekają Barana znaczne wydatki na swoje pociechy. Byłoby więc wskazane by móc dać swoim dzieciom to, czego będą potrzebowały. Warto zatem opanować emocje zakupowe i skupić się na tym, by nie stracić kontroli na swoimi wydatkami.

Kiedy w połowie roku minie nieco słabszy okres, na Barana czekają już tylko dobre wiadomości. Przemieszczający się przez znak Panny Jowisz, będzie pomagał osobom spod tego znaku w uzyskaniu wyższych przychodów. Może się to przejawiać poprzez podwyżkę, a nawet w wyniku zmiany pracy na dużo lepiej płatną. Wzrost dochodów będzie miał charakter stały i pozwoli na wzrost majątku Barana.

Ci spośród Baranów, którzy planują inwestycje powinni zdecydować się na nie w okresie od 10 stycznia do 2 lutego lub w dniach 21 kwietnia, 9 maja, a także w okresie od 6 do 30 grudnia 2020 roku. Będzie to idealny czas na zakup nieruchomości. Najlepiej jeżeli będzie ona położona pod miastem.

Aktualizacja: 04.2019 rok