Horoskop chiński na rok 2020 – Wąż

Przesłanie: Odwaga

Najlepsze miesiące 2020 rok: kwiecień, lipiec, sierpień, wrzesień, grudzień

Do czego powinieneś dążyć w 2020 rok: Rozwój

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 rok: 3, 6, 17, 25, 32, 40

Wskazówka na 2020 rok: Zaufaj swojej intuicji

Powszechnie uważa się, że Węże są obdarzone magiczną mocą, a ich życie upływa na uczeniu się, jak się z nią obchodzić. Jeśli poddadzą się tej mocy i umiejętnie ją wykorzystają – odniosą sukces. W przeciwnym jednak razie czekają ich wielkie problemy, których źródło będzie trudne do zlokalizowania.

Mimo iż rok Szczura będzie dla Wężów korzystniejszy od 2019, to jednak nie ominą ich burze i wyzwania. Sporo będzie problemów wymagających podjęcia decyzji i zaprezentowania całego spektrum możliwości. Droga do sukcesu jest kręta, ale to nie znaczy, że masz rezygnować z wędrówki. Skoncentruj się jednak na trasie, nie pozwól, by coś cię rozpraszało. Postaw na konsekwencje i systematyczność, rób swoje nie przejmując się opiniami innych czy ich krytyką.

Być może czeka cię wielka podróż, która znacząco zmieni twoje życie. Nie zrywaj wszystkich kontaktów, szczególnie z osobami mieszkającymi poza granicami kraju. Nigdy bowiem nie możesz być pewien, co szykuje dla ciebie los. A ten potrafi zaskoczyć, przenosząc cię na przykład na inny kontynent. Zmiana miejsca pobytu, nawet krótkotrwała, pozytywnie wpłynie na twoje podejście do życia i czekających cię wyzwań, doda ci siły i wiary w to, że warto podejmować walkę o swoje szczęście.

Chociaż bardzo cię będą kusiły problemy innych ludzi i przekonanie, że nikt ich lepiej od ciebie nie potrafi rozwiązać, to warto powstrzymać swoje emocje, bowiem wścibstwo i zaangażowanie w cudze sprawy, może przynieść negatywne konsekwencje.

Hasłem przewodnim na ten rok, powinien być spokój. Wykorzystaj 2020 rok po to, by zebrać siły do dalszych działań, by zregenerować organizm. Przyniesie to więcej pożytku, niż nadmierne eksploatowanie twojego organizmu.

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Węża

Niestety, mimo twoich oczekiwań, 2020 rok nie przyniesie ani porywającego uczucia, ani nawet pomniejszych wzruszeń. Być może wydarzy się coś przyjemnego, ale tylko wówczas, kiedy wyzbędziesz się swojego racjonalizmu i skłonności do nadmiernego analizowania wszystkiego. W tym roku musisz zdać się na los, niczego bowiem nie możesz robić na siłę, niczego nie przyspieszysz. Bardziej prawdopodobne od miłości będą wspaniałe przyjaźnie, które zapełnią pustkę w twoim sercu. Nawiązanie bliskich relacji nie będzie jednak możliwe, jeśli nie przełamiesz swojej nieufności i nie otworzysz się przed innymi.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Węża

W roku Szczura warto powstrzymać się od ryzykownych decyzji i inwestycji wymagających sporego nakładu środków finansowych. Zadbaj raczej o dotychczasowe źródło dochodów, podbój nowych rynków czy zmianę kierunku ścieżki zawodowej odkładając na później. Dodatkowy wysiłek nie pociągnie za sobą dodatkowych możliwości, ale warto go włożyć w realizację dotychczasowych zadań choćby po to, by być w zgodzie z samym sobą.

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Węża

Rok 2020 niestety nie będzie dla ciebie sprzyjający w kwestiach finansowych, ale jeśli nie będziesz podejmować zbędnego ryzyka, możesz zakończyć go na sporym plusie. Postaw zatem na spokojne życie, ogranicz wyjścia ze znajomymi do kawiarni, nie próbuj grać na giełdzie i zastanów się dwa razy, czy rzeczywiście musisz mieć najnowszą nowinkę technologiczną. Postępując rozważnie, zachowasz kontrolę nad swoimi finansami.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Węża

Mimo, iż nie możesz spodziewać się w 2020 roku wielkich sukcesów, to przynajmniej o zdrowie nie będziesz musiał się martwić. Spokój pomoże ci odzyskać wewnętrzną równowagę, a układ odpornościowy będzie miał szansę się zregenerować. Dobra kondycja fizyczna znacząco wpłynie na poprawę twojego nastroju.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Węża

Zaufaj mocy płynącej z twojego wnętrza i wsłuchaj się w podszepty intuicji. To właśnie ona pokaże ci ścieżkę, którą powinieneś podążać.

Aktualizacja:  kwiecień 2019 rok