Horoskop chiński na rok 2020 – Tygrys

Przesłanie: Pełen sukces

Najlepsze miesiące 2020 rok: luty, marzec, czerwiec, listopad

Do czego powinieneś dążyć w 2020 rok: Postaw na prawdę i zachowaj powagę

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 rok: 4, 17, 23 ,30, 33, 41

Wskazówka na 2020 rok: Utrzymuj równowagę wewnętrzną i bądź kreatywny

Chociaż mogłoby się wydawać, że energie Tygrysa oraz Szczura nie mają ze sobą nic wspólnego, to ten rok okaże się dla Tygrysa niezwykle pomyślny i owocny. Każdy dzień przynosić będzie pozytywne niespodzianki.

Rok Szczura okaże się nie tylko pozytywny, ale i konstruktywny dla Tygrysów, a jeśli będą podchodziły z zapałem i niegasnącym entuzjazmem do wykonywanych zadań, mogą spodziewać się spektakularnych sukcesów.

O ile 2019 był rokiem dziwnym i niejednoznacznym, w którym miały miejsce spore wahania nastrojów i wydarzenia, niosące naprzemiennie radość i smutek, to 2020 rok pozwoli zapomnieć o tej emocjonalnej huśtawce. Będzie mniej niemiłych niespodzianek i mniej niepokojących wydarzeń. Tygrysy powinny skoncentrować się na kończeniu rozpoczętych projektów, poszerzaniu swoich horyzontów i poznawaniu nowych obszarów.

2020 rok przyniesie Tygrysom życzliwość innych ludzi. Będą mogli liczyć na pomoc wszystkich wokoło, a nawet kiedy nie będą mogli się przełamać i o nią poprosić, to otoczenie samo zainicjuje działanie i udzieli Tygrysom wsparcia.

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Tygrysa

Rok Szczura przyniesie Tygrysom szczęście na wszystkich polach, ale szczególnie szczęście w miłości. Niezależnie, czy Tygrys jest singlem, czy jest w związku małżeńskim, każdy dzień będzie niósł ze sobą uniesienia, romantyczne chwile oraz namiętne wyznania. Na drodze samotnych Tygrysów stoi wielka miłość i nawet jeśli nie będzie to związek na wieki, to z pewnością szykuje się niezwykle satysfakcjonująca znajomość.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Tygrysa

2020 rok jest zdecydowanie dobrym czasem dla Tygrysa. Wszystko będzie szło łatwo, okazje same będą pojawiały się na drodze i aż szkoda będzie z nich rezygnować. Tygrys będzie odnosił same sukcesy, będzie pławić się w zasłużonych pochwałach, a cokolwiek postanowi w kwestiach zawodowych – odniesie spektakularny sukces. Bardzo prawdopodobne, że 2020 rok przyniesie wymarzony awans lub Tygrysy rozpoczną budowanie własnej firmy, o czym już od lat marzyły. Tym razem nie będzie wahania ani wątpliwości tylko działanie. Z łatwością Tygrys pokona wszelkie trudności i nawet urzędowe formalności nie okażą się problemem. Nic nie stanie Tygrysowi na drodze!

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Tygrysa

Sukcesy w pracy, rozwijająca się kariera i nowe, dochodowe projekty powinny przynieść niemałe dochody. Jednak Tygrys musi dobrze pilnować portfela i nie pozwalać sobie na pochopne wydatki pod wpływem emocji. Inwestuj tylko tę część dochodów, które możesz stracić bez ryzyka naruszenia płynności finansowej.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Tygrysa

Tygrys kojarzy się z siłą, energią i witalnością. Rok 2015 będzie odpowiadał tym wyobrażeniom, bowiem Tygrysy będą w wyjątkowej formie. Nic nie zakłóci przepływu energii, układ odpornościowy będzie w równowadze, a Tygrysy będą tryskać radością i wigorem. Ta doskonała kondycja będzie szczególnie widoczna w działaniu, bowiem Tygrysy podchodzić będą do wszystkiego z entuzjazmem i radością.

Muszą jednak pamiętać, że nawet największe zasoby energii kiedyś ulegają wyczerpaniu. I choć chwila załamania jest mało prawdopodobna, to zawczasu powinny zadbać o krótki urlop w słońcu, relaksujący dzień w Spa czy o górską wycieczkę.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Tygrysa

Hasłem na 2020 rok będzie „koncentracja”. Nie pozwól, by rozpraszało cię zbyt wiele rzeczy, ustal priorytety i realizuj zadania krok po kroku.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok