Horoskop chiński na rok 2020 – Szczur

Przesłanie: Lepszy rok

Najlepsze miesiące 2020 roku: styczeń, luty, maj, lipiec, grudzień

Do czego powinieneś dążyć w 2020 roku: Wsłuchaj się w głos płynący z serca

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 roku: 5, 12, 17, 24, 31, 42

Wskazówka na 2020 rok: Zwracaj baczną uwagę na uczucia innych ludzi

Dla wszystkich osób urodzonych pod znakiem Szczura, rok 2020 będzie znacznie lepszy niż rok 2019. Będziesz robić zdecydowanie większe postępy w drodze do realizacji swoich celów, być może w oddali zobaczysz nawet metę. Niestety, cały proces spełniania swoich marzeń potrwa, jak dla ciebie, zdecydowanie za długo.

Nie próbuj jednak na siłę go przyspieszać, nie szukaj dróg na skróty. Niektóre sprawy wymagają czasu, a przy okazji uczą cię cierpliwości i dojrzałego podejścia do pojawiających się przeszkód.

W 2020 roku odczujesz znaczną poprawę twojej sytuacji we wszystkich sferach życia, choć nie obejdzie się bez chwilowych problemów czy drobnych katastrof. To, jak podejdziesz do ich rozwiązania i załatwienia spraw, w jaki sposób wykorzystasz dostępne narzędzia, będzie miało wpływ na miarę odniesionego sukcesu. Zarówno zwycięstwo, jak i porażka, leżą w twoich rękach, zatem zastanów się głęboko, co jest twoim priorytetem i skoncentruj na tym, co naprawdę w życiu jest dla ciebie ważne.

Nie liczyć, że ktoś wykona pracę za ciebie. Jeżeli nie potrafisz wziąć odpowiedzialności za daną sprawę, jeśli chowasz głowę w piasek unikając działania, jak możesz w takiej sytuacji oczekiwać nagrody? Pracuj ciężko i sumiennie, ze świadomością, że warto angażować się we wszystko w 100 procent.

Musisz być w 2020 roku przygotowany na gwałtowne zmiany. Z pewnością nie planujesz ich, a nawet nie spodziewasz się takiego obrotu sytuacji, dlatego coś bardzo cię zaskoczy. Być może ta zmiana będzie powodem, albo rezultatem wielkiej przygody. Efekty mogą być długotrwałe i pozytywne, determinujące całe twoje przyszłe życie. Jednak w tym miodzie jest też łyżka dzięciegu – być może sytuacja zmusi cię do podjęcia ryzyka. Pytanie brzmi – czy jesteś na nie gotowy?

Ogólnie można stwierdzić, że roku 2020 niesie dla ciebie wielki potencjał. I tylko od ciebie będzie zależało, czy wykorzystasz pojawiające się szanse. Nie licz, że wszystko załatwisz bezproblemowo, bowiem sukces jest okupiony ciężką pracą, umiejętnością podejmowania odważnych decyzji. I zasługują na niego ci, którzy nie wahają się podjąć ryzyka, ale i biorą odpowiedzialność za wszystko, co robią. Wszystkie okazje, które warto wykorzystać, będą pojawiały się na twojej drodze szczególnie w drugiej połowie roku.

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Szczura

Osoby wolne, niezaangażowane w trwały związek, mogą w 2020 liczyć na interesujące znajomości, które być może przerodzą się w coś poważniejszego. W tym roku charakteryzować się będziesz niezwykłym magnetyzmem, który przyciągać będzie do ciebie ludzi. W ich oczach będziesz niezwykle atrakcyjnym partnerem, szczególnie dla samotnych osobników płci przeciwnej. I mimo, iż nie gwarantuje to spotkania na swej drodze tego „jednego jedynego”, to jednak warto próbować, bo czekają cię piękne doświadczenia. Nawet, jeśli nie złączysz się więzami małżeńskimi, to pozostaną ci wspaniałe wspomnienia, a może nawet nowa przyjaźń.

Osoby pozostające w trwałych związkach niestety nie będą już miały tak sielsko. Proza dnia codziennego, trywialne problemy i monotonia są wrogami nawet najlepszych relacji. Zadbaj by do twojego domu nie wkradła się nuda, postaw na spontaniczność. Wysłuchaj ukochanego, podaruj bliskiej ci osobie sympatyczny drobiazg, zaplanuj romantyczny weekend, bądź wspólne wyjście. Choć na chwile zapomnij o terminarzu pełnym spraw do załatwienia, o dzieciach i obiedzie. Ta chwila szaleństwa tchnie powiew świeżości do twojego związku.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Szczura

W 2020 roku priorytetem powinno być nie pięcie się po kolejnych szczeblach kariery, ale utrzymanie dobrych relacji z przełożonym oraz współpracownikami. Od tego może zależeć kształt twojej przyszłej drogi zawodowej oraz intensywność kariery. Jeśli zbyt wcześnie sięgniesz po stanowisko, depcząc przy tym kogoś, rozpychając się łokciami, możesz za to zapłacić wysoką cenę.

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Szczura

Mimo czasu prosperity, twoja sytuacja finansowa nie będzie tak idealna, jak tego oczekujesz. Nie szalej, dwa razy oglądaj każdą wydaną złotówkę i nie pozwól, by traciła na wartości leżąc na nieoprocentowanym koncie. Wybierając jednak sposób inwestowania zdobądź choć podstawową wiedzę na temat ryzyka, jakie podejmujesz i oczekiwanych zysków. Pieniądze są dobrem, które warto pomnażać, ale które oczekują poważnego podejścia do sprawy. Wszelka lekkomyślność będzie ukarana i może zakończyć się długami.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Szczura

W 2020 roku możesz odetchną z ulgą. Dolegliwości, które nękały cię w 2019 roku, zostaną tylko niemiłym wspomnieniem. Twój organizm jest silny, a układ odpornościowy będzie uporczywie zwalczał wszelkie wirusy i bakterie. Dzięki zachowaniu naturalnej równowagi, wszelkie zmiany i wyzwania przyjmiesz spokojnie. Siła i witalność pozwolą ci pokonać każdą przeszkodę. Wgląd w siebie pozwoli również zidentyfikować niepokojące symptomy płynące z ciała i natychmiast reagować, odsuwając potencjalne zagrożenia. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się dobrą formą i korzystać z doskonałej kondycji.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Szczura

W sytuacjach trudnych, w chwilach kryzysu i niepewności zwróć baczną uwagę na uczucia oraz emocje innych ludzi. Jeśli już, w napięciu czy stresie, zranisz ich, przeproś i napraw natychmiast sytuację. Nie zostawiaj tego na później, by gniew nie mógł eskalować, by zadawniona krzywda nie stała się przyczyną większych kłopotów.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok