Horoskop chiński na rok 2020 – Świnia

Przesłanie: Po burzy wychodzi słońce

Najlepsze miesiące 2020 rok: lipiec, wrzesień, październik, listopad i grudzień

Do czego powinieneś dążyć w 2020 rok: Ciesz się każdą chwilą

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 rok: 1, 13, 21, 28, 33, 40

Wskazówka na 2020 rok: Zwycięstwo czeka za rogiem, więc nie rezygnuj z działania

Rok Szczura teoretycznie powinien być pomyślny dla urodzonych pod znakiem Świni, z uwagi na istniejącą pomiędzy nimi harmonię energii Ziemi. Prognozy na 2020 rok są optymistyczne pod warunkiem, że uruchomisz całą swoja energię. Czekają cię wyzwania, problemy, nabierzesz przekonania, że kłopoty chodzą parami, ale wszystko jest do pokonania. Pamiętaj, nie mam problemów – są tylko sprawy, które trzeba rozwiązać. To wszystko ma zbawienny wpływ na Twój charakter, uszlachetnia Cię i dodaje wewnętrznego blasku.

Na szczęście masz w sobie wielkie pokłady energii i cierpliwości, charakteryzuje cię niezwykła pogoda ducha, która pozwoli przetrwać najgorsze chwile. Ostatecznie wyjdziesz zwycięsko ze wszystkich problemów, ale będzie cię to kosztowało sporo samozaparcia oraz czasu.

Sukces, a przynajmniej brak klęski będzie okupiony ciężką pracą, ale za to satysfakcja z dokonań będzie wielka.

W roku 2020 nie spodziewaj się niemiłych niespodzianek, ominą cię też gwałtowne burze. W perspektywie masz świetlaną przyszłość, więc warto przecierpieć te dwanaście miesięcy wierząc w nadejście lepszego jutra. Cokolwiek by się działo – nie poddawaj się!

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Świni

Niestety 2020 nie będzie dobry dla relacji partnerskich. Być może wdasz się w konflikt, który zakończy się spektakularnym rozstaniem. Możesz też spędzić rok samotnie, co nie będzie takim złym rozwiązaniem, bowiem pomoże ci to skoncentrować się na pracy.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Świni

Niezależnie od wszelkich problemów, jakie będą na ciebie czekały w 2020 roku, kariera będzie rozwijała się sprawnie, nie będzie na tym polu większych katastrof. Dasz się poznać, jako solidny i sumienny pracownik, co zaowocuje sukcesami i możliwym awansem. W ostatecznej rozgrywce zwyciężysz, choć będzie cię to sporo kosztowało. Matką sukcesu będzie twoja wrodzona determinacja i samozaparcie.

Pamiętaj, aby nie spieszyć się, nie wychodzić przed szereg, tylko skrupulatnie wypełniać wszystkie polecenia. Pośpiech będzie twoim wrogiem, zaś ratunkiem spokój i właściwy wgląd w sytuację pasującą w firmie. Bądź również czujny i uważnie rozglądaj się dookoła. Może się tak zdarzyć, ze wróg czai się za twoimi plecami i tylko czeka na okazję, aby się z tobą rozprawić.

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Świni

Nie spodziewaj się większych problemów, ale i nie licz na sukcesy. Kondycja finansowa będzie niestety stanowiła odzwierciedlenie problemów we wszystkich niemal sferach życia. Przeczekaj ten rok, zadbaj o to, by wydatki zostały pokryte przez wpływy i zapomnij o pokusach inwestowania, szczególnie na niepewnych rynkach, mających przynieść rzekome zyski.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Świni

Rok 2020 będzie niósł ze sobą zagrożenia ze strony układu odpornościowego. Intensywny wysiłek, stres, niehigieniczny tryb życia oraz permanentny brak snu, odbije się na twojej kondycji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Szansą dla ciebie jest natychmiastowa zmiana przyzwyczajeń, więcej ruchu, dieta bogata w witaminy i mikroelementy. To pozwoli zminimalizować spustoszenia, jakie ten rok intensywnego wysiłku poczyni w twoim organizmie.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Świni

Nie załamuj się pod naporem kłopotów i nie rezygnuj przedwcześnie. Może się bowiem zdarzyć tak, że wycofasz się tuż przed metą i nawet nie będziesz świadomy, co w życiu straciłeś.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok