Horoskop chiński na rok 2020 – Smok

Przesłanie: Odwaga

Najlepsze miesiące w 2020 roku: luty, maj, sierpień, listopad

Do czego powinieneś dążyć w 2020 roku: Doprowadź do końca wszystkie projekty 

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 roku: 1, 12, 22, 27, 41, 44

Wskazówka na 2020 rok: Nie zapominaj o człowieczeństwie i o tym, co jest naprawdę cenne – o swoich bliskich

W 2020 roku Smoki będą cieszyły się doskonałą kondycją i wewnętrzną siłą. Pokonasz wszystkie swoje słabe strony, przekonasz się, że chcieć oznacza móc. Nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych, staniesz się jeszcze bardziej pewny siebie, bez problemu przekujesz w sukces nawet pojawiające się problemy. Ten rok będzie dla Smoków czasem aktywności, obfitości i samospełnienia.

Niestety sukces pociąga za sobą zawiść innych ludzi, pomówienia i plotki. Oznacza to, że Smoki będą zmuszone do unikania zbędnych dyskusji i do wyjątkowej dyskrecji. Same również będą musiały się powstrzymać od wygłaszania negatywnych komentarzy.

Mimo doskonałej kondycji, Smoki nie mogą zapominać o odpoczynku i o tym, że nawet najsilniejszy organizm pewnego dnia wyczerpie swoje zapasy energii. Naucz się relaksować, poćwicz medytację, prawidłowe oddychanie. Nie rzucaj się na nowe sprawy, pozostań w dobrze znanym ci środowisku, kończąc to wszystko, do czego się zobowiązałeś. Największe korzyści przyniesie Smokom realizacja najtrudniejszych, wśród wszystkich podjętych zadań.

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Smoka

W sferze miłości, Smoki nie powinny spodziewać się ani spektakularnych sukcesów, ani namiętnych romansów. Rok 2020 będzie raczej czasem spokoju i odpoczynku od wielkich wzruszeń, być może czasem zbierania sił.

Smoki powinny jednak zacząć doceniać inne osoby i uwzględniać je w swoich życiowych planach. Jeśli wykażą się egoizmem i pychą, jeśli na każdym kroku będą podkreślały swoją wyższość, zostaną same. Stracą nie tylko szansę na partnera życiowego, ale i rodzina zacznie się od nich odwracać.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Smoka

W 2020 roku możesz spodziewać się sukcesu. Będzie on wynikiem ciężkiej pracy oraz twórczego podejścia do realizowanych zadań. Pamiętaj jednak, aby twoja ambicja nie wykroczyła poza granice rozsądku. Jeśli przecenisz swoje możliwości, pokusisz się o realizację zbyt wielu zadań w tym samym czasie, możesz wyrobić sobie opinię osoby niesolidnej, która nie dotrzymuje terminów. Mierz zatem siły na zamiary, realizuj do końca rozpoczęte projekty i ostrożnie przyjmuj nowe. Mogą się bowiem zdarzyć nieprzewidziane komplikacje, choć będą one raczej próbą, z której wyjdziesz zwycięsko.

Pamiętaj, że niekiedy kompromis wcale nie oznacza porażki, ale szansę na nową jakość.

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Smoka

Atmosfera sukcesu, jaka otacza cię w 2020 roku, nie może ominąć sfery finansowej. Spodziewaj się zatem sporych korzyści i nowych możliwości zdobycia pasywnych zysków. Działaj jednak ostrożnie, a każda decyzja niech będzie poprzedzona analizą rynku i dokładnymi kalkulacjami stopnia opłacalności. Jeśli zbyt pochopnie zdecydujesz się na działanie, możesz dużo stracić.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Smoka

2020 rok będzie bardzo intensywny, a dla wieku Smoków nawet zbyt intensywny. Pociągnie to za sobą spadek sił, a także dolegliwości ze strony wszystkich układów. Niestety organizm ma swoje granice wytrzymałości, których nie wolno przekraczać. Poświęć zatem kwestii zdrowia nieco uwagi, aby nie tracić pieniędzy na jego ratowanie!

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Smoka

Smoki muszą pamiętać, że poza wielkimi projektami biznesowymi i pięciem się na szczyt, jest jeszcze zwyczajne życie i bliscy, którzy od dłuższego już czasu są zaniedbywani.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok