Horoskop chiński na rok 2020 – Małpa

Przesłanie: Będzie gorąco

Najlepsze miesiące 2020 roku: styczeń, luty, marzec, listopad

Do czego powinieneś dążyć w 2020 roku: Bądź dobrym człowiekiem

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 roku: 1, 8, 15, 27, 31, 45

Wskazówka na 2020 rok: Postaw na dyscyplinę, która jest warunkiem realizacji celów

Szykuje się przed tobą rok pełen szczęścia i pomyślnych wiadomości. Odpoczniesz od trudów dnia codziennego i przeszkód, których nie brakowało w 2019 roku. Już pierwsze miesiące przyniosą pozytywne niespodzianki, a z każdym kolejnym tygodniem będzie tylko lepiej.

Nareszcie poczujesz dumę ze swoich osiągnięć, nic nie będzie na nie rzutować, ani umniejszać wartości twoich sukcesów. Pamiętaj jednak, że niektóre projekty i działania, były rezultatem pracy zespołowej. Dlatego nie przypisuj sobie wszystkich sukcesów, bo może skończyć to się dla ciebie niepomyślnie. Musisz postępować uczciwie i wynagrodzić wkład innych osób, a przynajmniej głośno wyrazić swoje uznanie. Przysporzy ci to tylko przyjaciół, a ludzie będą zabiegali o to, by pracować wspólnie z tobą nad realizacją celów. Dobrze wykonuj swoje obowiązki, bierz odpowiedzialność za swoje czyny, a czeka cię pasmo sukcesów.

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Małpy

Rok Szczura będzie dla ciebie niezwykle pomyślny, również w tej sferze. Jeśli planujesz zawarcie związku małżeńskiego, dobrze, by to ważne wydarzenie miało miejsce jeszcze w 2020 roku. Dzięki temu zagwarantujesz sobie szczęście i pomyślność na długie lata.

Również dla osób samotnych to dobry rok. Nawet jeśli nie znajdą jeszcze na swojej drodze tej wielkiej miłości, to przyjemnie spędzą czas w otoczeniu interesujących ludzi.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Małpy

Szykuje się awans bądź zmiana ścieżki kariery, być może nawet formy działalności. Jeśli masz w planach własny biznes, teraz nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaczął realizować swoje marzenia (szczególnie w drugiej połowie roku będą ku temu sprzyjające okoliczności). Będziesz w centrum uwagi i nareszcie odczujesz, czym jest popularność, którą tak kochasz.

Uważaj jednak na fałszywych przyjaciół, którzy mogą kopać pod tobą dołki i torpedować twoje najlepsze pomysły. Staraj się obserwować dyskretnie otoczenie i stanowczo interweniować jeśli widzisz, że ktoś narusza twoje dobro osobiste.

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Małpy

Sukcesy na polu zawodowym niestety nie przełożą się na sukcesy finansowe. Nie ryzykuj, zapomnij o rzekomo intratnych inwestycjach, które przyniosą ci tylko straty. Dwa razy się zastanów, czy na pewno musisz wydać tyle pieniędzy, a najlepiej schowaj je głęboko w portfelu, albo wpłać je na konto ze stałym oprocentowaniem. Nie zyskasz wiele, ale przynajmniej unikniesz finansowej katastrofy.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Małpy

2020 rok niesie ze sobą zmienność w kwestii zdrowia. Raz będzie lepiej, raz będzie gorzej. Możliwe drobne przeziębienia i infekcje, ale także poważne dolegliwości, którymi trzeba się będzie zająć. Trzymaj rękę na pulsie i nie forsuj się zanadto. Wsłuchaj się również w sygnały płynące z twojego organizmu – on doskonale wie, czego mu potrzeba.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Małpy

2020 rok jest korzystny, ale kapryśny. Ścierać się w nim będą wpływy dwóch gwiazd, dlatego sukces w jednej sferze będzie okupiony stagnacją bądź problemami w drugiej.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok