Horoskop chiński na rok 2020 – Królik

Przesłanie: Wspaniały rok

Najlepsze miesiące 2020 roku: kwiecień, lipiec, wrzesień, październik, grudzień

Do czego powinieneś dążyć w 2020 roku: Wzmocnij swoje poczucie wartości

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 roku: 19, 22, 28, 35, 42, 47

Wskazówka na 2020 roku: Bądź konsekwentny i idź do przodu, a odniesiesz sukces

Rok Szczura będzie wspierał wszystkie działania Królika, a czegokolwiek się on nie podejmie, ma szanse na sukces. Nie obędzie się jednak bez ciężkiej pracy – w życiu nic nie przychodzi samo i trzeba dołożyć starań, by osiągnąć zadowalające rezultaty. Rok 2020 będzie jednak dobrym czasem, pełnym okazji, które tylko czekają na wykorzystanie.

Możesz spodziewać się korzystnych wydarzeń i pomyślnych zwrotów akcji. Już pierwsze sukcesy nastroją cię pozytywnie i poprawią twoją zaniżoną samoocenę. Pozbądź się zatem kompleksów i ruszaj ostro do działania. Wszystko będzie przychodzić ci z łatwością, zatem maksymalnie wykorzystuj pojawiające się okazje!

Nareszcie będziesz czuć, że idziesz we właściwym kierunku. To zasługa nie tylko nowych możliwości, ale i otwarcia swojego serca i umysłu na świat. Dzięki temu wszystko, czego tylko się dotkniesz, nabierze nowego wyrazu. Odmienisz nie tylko swoje życie, ale i otoczenie. Im większą uwagę będziesz zwracać na drobne rzeczy, małe przyjemności, im więcej w twoim życiu będzie zachwytów, tym będziesz szczęśliwszy. Wszelkie przeszkody i pułapki, które czekały na ciebie w 2019 roku, teraz nie będą miały znaczenia. Nie przejmuj się zatem potencjalnymi problemami, załóż różowe okulary i … działaj!

Owoce wydadzą też twoje wieloletnie działanie na rzecz innych. Twoja pomoc zawsze była bezinteresowna, a teraz te wszystkie dobre uczynki do ciebie wrócą.

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Królika

Rok 2020 nie jest dobrą porą na nowe romanse i zmianę partnera. Skup się raczej na odkrywaniu walorów bliskiej osoby, bowiem jeszcze nie raz ona cię zaskoczy. Choć ten rok będzie dla ciebie korzystny, również w sferze miłości, to nie nadużywaj dobroci losu i nie próbuj eksperymentować na tym polu.

Jeśli jesteś wolny, być może na twojej drodze stanie osoba, z którą zwiążesz się na dłużej. Dla Królików, które są w związkach małżeńskich, 2020 rok przyniesie spokój i szczęście.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Królika

Rok 2020 będzie korzystny także i w sferze zawodowej. To doskonały czas na nowe dokonania, zmianę pracy, podjęcie się nowych zadań i projektów, a nawet założenie własnej działalności.

Szerokim łukiem będą omijać cię przeciwnicy, nie będzie nękać cię konkurencja, którą resztą pozostawisz daleko w tyle. Nie warto jednak popadać w samozachwyt, a tym bardziej patrzeć na wszystkich z góry. Przyjmij pomoc, którą będą ci oferować ludzie, a wyjdziesz na tym doskonale. Przed tobą spektakularne sukcesy!

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Królika

W tej sferze czeka cię dużo dobrego w 2020 roku. Będzie to doskonały czas na dokonywanie nawet najbardziej ryzykownych transakcji czy inwestycji obarczonych dużą niepewnością, co do oczekiwanej stropy zwrotu. Zaufaj intuicji i pozwól się jej prowadzić, a osiągniesz spektakularny sukces finansowy. Oczywiście, zanim zdecydujesz się powierzyć komuś pieniądze, sprawdź dokładnie warunki transakcji i historię parterów biznesowych. Los ci sprzyja, ale ostrożności nigdy za wiele – szczególnie w biznesie.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Królika

Również zdrowie w 2020 nie będzie stanowiło dla ciebie problemu. Twój układ odpornościowy jest w stanie równowagi, sprawnie zwalcza wszelkie infekcje, dlatego nie musisz się martwić swoją kondycją. Uważaj jednak, bowiem możliwy jest wypadek. Skoncentruj się na tym, co robisz i unikaj brawury.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Królika

Mimo że 2020 będzie dla ciebie sprzyjającym okresem, to licho nie śpi i wykorzysta każdą twoją słabość czy potknięcie. Pamiętaj jednak, że wiara czyni cuda. Zachowaj czyste serce i nie poddawaj się zwątpieniu, a wszystko dobrze się skończy.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok