Horoskop chiński na rok 2020 – Koza (Owca)

Przesłanie: Nie budź śpiącego Lwa

Najlepsze miesiące 2020 roku: lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień

Do czego powinieneś dążyć w 2020 roku: Postaw na praktyczność 

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 roku: 4, 17, 20, 24, 36, 38

Wskazówka na 2020 rok: Nie drażnij osób, które mogą ci zaszkodzić

Wydawać by się mogło, że rok Kozy Szczura będzie dobry dla osób urodzonych pod tym znakiem. Niestety, prognozy rozwiewają te nadzieję, zapowiadając nadejście wielu wydarzeń, które zburzą osiągnięty w 2019 roku spokój.

Jednak nie należy się zbytnio tym przejmować, bowiem rok ten niesie również spory ładunek możliwości. Kwestia tylko tego, w jaki sposób będą one przez ciebie wykorzystane. Jeśli podejmiesz wyzwanie i zmobilizujesz wszystkie swoje siły – wygrasz.

Zachowaj jednak ostrożność. Nie epatuj bogactwem, nie chwal się nadchodzącymi wydarzeniami i śmiałymi planami. Postaw na dyskrecje i uważnie się rozglądaj, byś mógł dostrzec potencjalne niebezpieczeństwo, jeszcze zanim odczujesz jego skutki. Jeśli będziesz czujny, możesz spodziewać się pozytywnego rozwoju sytuacji.

Ostatecznie, rok 2020 nie będzie stracony. Będziesz posuwać się do przodu i choć nie będzie to tempo, o jakim myślałeś, to nie możesz narzekać. Twoje marzenia, cele nareszcie się wyklarują i zyskasz pewność, że jesteś na właściwej drodze. Jeśli nie, będzie to doskonały moment, żeby jeszcze zmienić kierunek swojego rozwoju. Nie pozwól jednak, by w działaniu przeszkodziła ci nieśmiałość i obawa przed opinią otoczenia. Umiejętność zaufania sobie, wewnętrzna mobilizacja i wiara we własne możliwości, są dla ciebie najtrudniejszym zadaniem.

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Kozy (Owcy)

Wsparcie w roku 2020 stanowić będą bliscy – rodzina i przyjaciele. Znajdziesz w nich doskonałych powierników, a rozmowy z nimi pozwolą ci się zmotywować do działania. Mimo, iż na horyzoncie nie rysuje się żadna romantyczna miłość, nie ma też miejsca na szalone porywy namiętności, to należy przeczekać ten czas stagnacji.

Być może okaże się, że wcale nie musisz tej miłości szukać daleko, bowiem jest ona obok ciebie. I choć będzie bardziej rozważna niż romantyczna, to będzie trwała i wniesie w twoje życie szczęście oraz stabilizację.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Kozy (Owcy)

Na tym polu odniesiesz zdecydowanie największe sukcesy. Co prawda musisz uniknąć nadmiernej izolacji i wyobcowania, ale koncentracja na zadaniach, a nie na promowaniu własnej osoby, przyniesie pozytywne efekty. Zaowocuje to sukcesem, być może pociągającym za sobą awans. Pamiętaj jednak, że twoje zwycięstwa mogą budzić zazdrość otoczenia.

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Kozy (Owcy)

Niestety, sukcesy na polu zawodowym nie przełożą się na stan konta. Mimo strumienia pieniędzy wpływającego do twojego portfela, równie szybko pieniądze będą z niego wyciekały. Pilnuj zatem wydatków i unikaj szaleństwa oraz ekstrawagancji. Szkoda tych owoców ciężkiej pracy na ulotne przyjemności i rzeczy materialne, które już po kilku chwilach przestają cieszyć.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Kozy (Owcy)

To będzie dobry rok dla twojej kondycji. Unikniesz chorób – zarówno drobnych infekcji, jak i poważniejszych dolegliwości. Uważaj jednak na twoje działania i nie szarżuj, bowiem 2020 rok może nieść ze sobą poważny wypadek.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Kozy (Owcy)

Ćwicz umiejętności komunikacyjne oraz aktywne słuchanie i unikaj wieloznacznych sformułowań. Możesz bowiem rozdrażnić, urazić kogoś, kto ma znaczący wpływ na twoje życie i kto może obniżyć jego jakość oraz twoje poczucie bezpieczeństwa.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok