Horoskop chiński na rok 2020 – Koń

Przesłanie: Spełnienie marzeń

Najlepsze miesiące 2020 roku: luty, maj, czerwiec, grudzień

Do czego powinieneś dążyć w 2020 roku: Zabezpieczenie na przyszłość

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 roku: 8, 19, 26, 30, 37, 41

Wskazówka na 2020 rok: Postaraj się utrzymać równowagę wewnętrzną

Koń funkcjonuje we względnej harmonijnym związku ze Szczurem, dlatego rok 2020 powinien być dla Koni pomyślny. W charakter Konia wpisane są wyzwania i wielka przygoda, ale często osoby urodzone pod tym znakiem działają bardzo zachowawczo, nie korzystając z pełni możliwości, które szykuje dla nich los.

2020 rok niesie jednak ze sobą doskonałe warunki do spełnienia marzeń. Warto korzystać z pojawiających się szans, bowiem  czegokolwiek się tkniesz, zamieni się w złoto, nieść będzie satysfakcję i zadowolenie z wykonanej pracy, a także szacunek i wdzięczność otoczenia. Twoje zalety, a także wkład pracy włożony w realizację zadań, zostanie dostrzeżony i doceniony. Pozytywna energia roku Szczura sprawi, że nareszcie będziesz mógł pokazać, na co cię naprawdę stać.

Nareszcie, po latach wzlotów i upadków, wszystko zaczyna się doskonale układać, a przed tobą rysuje się świetlana przyszłość. Pamiętaj jednak, by od czasu do czasu pozwolić sobie na szaleństwo i zaryzykować, bowiem powściągliwość może pozbawić cię wielu istotnych rzeczy, wzruszeń i doznań. 2020 rok będzie tym czasem, w którym powinieneś sięgać do gwiazd!

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Konia

Koń jest z natury bardzo uczuciowy, nieobce są mu również porywy namiętności. Miłość jest dla Konia priorytetem, dlatego dąży za wszelką cenę do jej odczuwania. Czy jednak 2020 rok rzeczywiście tę miłość przyniesie? Z pewnością możesz liczyć na interesujące znajomości i na aktywność w tej sferze. Nastaw się na nowe doświadczenia, nowych ludzi i pozostaw otwarte serce i umysł. Kto wie, może w pobliżu już jest ta jedna, jedyna osoba?

Dla Koni pozostających w związku małżeńskim również szykuje się okres pełen emocji i pozytywnych wydarzeń, przełamujących monotonię życia codziennego.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Konia

Rok 2020 będzie niósł ze sobą spektakularne sukcesy w pracy. Możesz liczyć na życzliwą atmosferę i wsparcie zarówno ze strony współpracowników, jak i szefa. Wszystkie twoje działania zostaną docenione, wszystkie przyniosą ci pochwały oraz otworzą przed tobą nowe możliwości. Wszystko będzie sprzyjało twojemu rozwojowi, możesz spokojnie skupić się na zaspokajaniu swoich ambicji, bowiem nikt nie będzie w tym przeszkadzał.

Uważaj jednak, bowiem sukcesy ostatecznie mogą sprowadzić na ciebie kłopoty. Aby się ustrzec przed takim obrotem sprawy, unikaj zwierzeń i postaw na dyskrecję. Plany zdradzaj dopiero wówczas, kiedy będą już w fazie realizacji.

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Konia

Rok Szczura będzie niósł ze sobą całe spektrum możliwości finansowych, będących owocem wspaniałej kariery zawodowej i docenienia pomyślnej realizacji projektów. Nie ryzykuj jednak zbytnio i nie kuś losu. Powstrzymaj się przed pragnieniem pomnażania swoich dochodów przy pomocy gier hazardowych czy spekulacji giełdowych. Postaw na wytężoną pracę – to ona przyniesie ci pieniądze.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Konia

Niestety, wszystko ma swoją cenę – również wytężona praca. Ceną tą będą dolegliwości zdrowotne, które raczej cię nie ominą w 2020 roku. Możesz jednak zminimalizować ich skutki, jeśli poświęcisz zdrowiu choć trochę uwagi. Postaw na zdrową dietę, zapewnij sobie choć minimum ruchu oraz zadbaj o jakość snu.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Konia

Rok 2020 będzie dla ciebie szczęśliwy, ale nie oznacza to, że wszystko przyjdzie ci bez wysiłku. Skoncentruj się na pracy, nie pozwól, by rozpraszały cię nieistotne problemy, a szybko zbierzesz owoce swojego działania.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok