Horoskop chiński na rok 2020 – Kogut

Przesłanie: Wytyczaj cele

Najlepsze miesiące 2020 roku: kwiecień, lipiec, sierpień, październik i grudzień

Do czego powinieneś dążyć w 2020 roku: Zachowaj zdrowy rozsądek

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 roku: 2, 16, 21, 28, 44, 47

Wskazówka na 2020 roku: Przestrzegaj przepisów i procedur

Pamiętaj, że jeśli nie wiesz, dokąd chcesz iść, dojdziesz tam każdą drogą. Dlatego w 2020 roku dokładnie zastanów się nad tym, do czego dążysz i wytyczaj cele pamiętając, aby były one realistyczne i mierzalne, a także rozłożone w czasie. Dokładnie określ, jakie etapy przyjdzie ci pokonać w drodze do spełnienia marzeń i sukcesywnie, krok po kroku, przemierzaj ten odcinek. Konsekwencja i przekonanie o słuszności obranego kierunku, będą cię prowadziły i staną się szansą na sukces.

Jeśli nie będziesz się rozpraszał, jeśli nie poddasz się wątpliwościom, to osiągniesz wszystko. W przeciwnym wypadku, na twej drodze zaczną piętrzyć się problemy, których rozwiązywanie pochłonie całą twoją energię. A wówczas zmarnujesz to, co do tej pory osiągnąłeś.

Rok 2020 będzie niestety pierwszym, z wielu niespokojnych lat. Nic nie będzie w stanie zaspokoić twojej potrzeby bezpieczeństwa, szykują się zawirowania, gwałtowne zwroty akcji oraz zadania, których będzie zbyt dużo, byś wykonał je poprawnie. Dlatego pracuj systematycznie, niczego nie odkładaj na później, bowiem sprawy mogą cię przytłoczyć, a wówczas dopuścisz się karygodnych zaniedbań. W tej trudnej podróży niech prowadzi cię wizja celu oraz świadomość, że przed tobą jeszcze wiele lat na realizację marzeń. Dlatego nie poddawaj się chwilowemu zwątpieniu i przekonaniu, że twoje działania nie mają sensu.

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Koguta

Niepewność nie będzie na szczęście towarzyszyła ci w miłości. Tu możesz być zupełnie spokojny, bowiem niezależnie od tego, czy jesteś wolnym Kogutem, czy też w związku małżeńskim, odkryjesz ten wspaniały dar, jakim jest miłość. Zawsze znajdziesz kogoś, kto cię wysłucha, kto zrozumie w takim stopniu, jak nikt inny. Ta jedność dusz i umysłów będzie godna pozazdroszczenia.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Koguta

Doskonale wiesz, jak poradzić sobie z trudnościami. Taka umiejętność przyda się w tym roku szczególnie – będziesz musiał wykazać się prawdziwą inteligencją i kreatywnością, aby właściwie zareagować na pojawiające się przeszkody. Nie będzie to łatwe, dlatego musisz wyznaczać sobie długofalowe cele oraz skoncentrować się na rzeczach naprawdę ważnych.

Postaw również na uczciwość, bowiem działanie zgodnie z prawem uchroni cię przed katastrofą. Pamiętaj, że będziesz pod obstrzałem spojrzeń, a uwadze otoczenia nie ujdzie nic, co będzie się wiązało z próbą ominięcia przepisów. A wówczas, możesz pożegnać się z zajmowanym stanowiskiem.

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Koguta

Twoja kondycja finansowa będzie znakomita. Nie zabraknie ci pieniędzy, ale nie będzie to rezultat spontanicznych działań i wspaniałych okazji, ale przemyślanej, długofalowej strategii. Kontroluj swoje wydatki, aby się nie okazało, że każda kwota dochodów jest dla ciebie zbyt mała, że potrafisz roztrwonić prawdziwy majątek. Jeśli utrzymasz w ryzach twoją rozrzutność, będziesz opływał w prawdziwe bogactwa.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Koguta

W 2020 rok, mimo iż nie jest twoim najlepszym, raczej nie będzie ci sprawiał problemów ze zdrowiem. Twój układ odpornościowy będzie stanie równowagi, uda mu się uporać ze wszystkimi infekcjami i atakującymi chorobami. Niestety, zawirowaniom życiowym będzie towarzyszył permanentny stres, a to może niekorzystnie odbić się na kondycji twojego organizmu. Zadbaj zatem o spokój, naucz się rozładowywać napięcie, medytuj, biegaj, zajmij się ogródkiem – rób wszystko, aby zregenerować organizm i oderwać się od myśli o problemach.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Koguta

Nie narażaj swojej reputacji nieuczciwym działaniem. Lepiej, by nazywali cię biurokratą, niż byś ponosił tragiczne konsekwencje działania wbrew prawu. Nawet za najmniejszy błąd przyjdzie ci zapłacić wysoką cenę.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok