Horoskop chiński na rok 2020 – Bawół

Przesłanie: Rok wyzwań i możliwości

Najlepsze miesiące 2020 roku: kwiecień, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień

Do czego powinieneś dążyć w 2020 roku: gromadź informacje, by zrobić z nich użytek

Twoje szczęśliwe liczby w 2020 roku: 3, 16, 24, 30, 39, 44

Wskazówka na 2020 rok: Zachowaj dyskrecję i unikaj prowokacji

Czeka cię rok pełen wyzwań – będzie to zasługa znaku Szczura, która stoi w pewnej opozycji do Bawoła. Dlatego przygotuj się na trudności i konieczność pokonania pojawiających się na twojej drodze przeszkód.

Musisz uważnie obserwować otoczenie i śledzić bieżące wydarzenia, bowiem zdobyte informacje będą przydatne do twórczego rozwiązania problemów. Musisz uzbroić się w cierpliwość i przeczekać chmury, które zbierają się nad twoją głową. Może to niestety zająć cały rok, jednak daje szanse, na uniknięcie niepowodzeń. Nie wolno narzekać, marudzić i poddawać się, w przeciwnym bowiem wypadku będziesz na straconej pozycji. Szansą dla ciebie jest spokój i konsekwencja. Uważnie planuj każdy krok, nie poddawaj się presji, ani negatywnym emocjom.

W 2020 roku musisz być skupiony na planowaniu przyszłych działań. Tym razem, niezwykle przydatna będzie cecha charakteru, która często przysparzała ci kłopotów – twój upór. Jeśli nie poddasz się zwątpieniu, pokonasz wszelkie trudności, to w trzecim kwartale roku sytuacja poprawi się, a nawet możesz liczyć na nagrodę.

Horoskop chiński na 2020 rok: Miłość Bawoła

O ile codzienne życie pełne będzie przeszkód, a droga, którą kroczysz – kręta, to w miłości możesz liczyć na sukces. Będziesz przyciągał płeć przeciwną wewnętrznym magnetyzmem, uwodził i czarował. Nawet, jeśli pojawią się na polu związków jakieś problemy, to będą one przejściowe. Zresztą, chwile uniesienia i radości zrekompensują wszelkie niedostatki czy zawody. Jeśli jesteś w związku, również możesz spać spokojnie, bowiem nie wydarzy się nic, co mogłoby zakłócić rodzinne relacje.

Horoskop chiński na 2020 rok: Kariera Bawoła

W sferze zawodowej niestety nie będzie szło tak dobrze, jak w miłości. Wszelkie osiągnięcia pozostaną w sferze marzeń, a nieliczne pozytywne momenty, będą tak naprawdę tylko konsekwencją działań poczynionych w 2019 roku. Możesz mieć niekiedy wrażenie, że twój wysiłek włożony w pracę nic nie znaczy, niczemu nie służy i nie przynosi pozytywnych rezultatów. Rzeczywiście, efekty długo nie będą widoczne, ale nie możesz się poddawać. Rok Szczura to rok próby i powinieneś podchodzić do tego, jak do wyzwania. Skoncentruj się na pracy, rób to, co do ciebie należy i nie oczekuj spektakularnych efektów. Musisz przetrwać nie robiąc sobie złudnych nadziei, a kto wie, być może koniec roku, albo 2021 rok wynagrodzi ci poświęcenie.

Horoskop chiński na 2020 rok: Finanse Bawoła

Może ci doskwierać brak gotówki, a potrzeby będą ogromne. Nic zatem dziwnego, że pojawi się ogromna presja, by wszelkimi możliwymi sposobami podreperować stan konta. Uważaj jednak, by twoje działania nie przekraczały granic prawa, a najlepiej zaciśnij pasa i ogranicz wydatki, chwilowo nie poszukując nowych sposobów zarobkowania. Najmniejsza pomyłka czy uchybienie w procedurach może pociągać za sobą katastrofalne skutki i generować problemy. Unikają również inwestycji, nawet jeśli wydają ci się atrakcyjne i otoczenie przekonuje cię, że nie można na nich stracić. Wisi nad tobą widmo bankructwa, dlatego lepiej skup się na pilnowaniu pozostałości gotówki.

Horoskop chiński na 2020 rok: Zdrowie Bawoła

Największe zagrożenie, jakie na ciebie czyha, to stres. Nieustanna obawa o przyszłość, lęki i napięcie, nie pozostaną obojętne dla twojego zdrowia. Pojawią się dolegliwości somatyczne, bóle brzucha, głowy, pleców, biegunki. Dlatego też, to właśnie na zdrowiu, powinna się w 2020 roku skupiać twoja uwaga.

Zadbaj o siebie, zgłębiaj techniki redukcji stresu. Postaw na relaksujące masaże, medytacje i długie spacery. Nie zapominaj o zdrowej diecie pełnej owoców i warzyw, a także odpowiedniej ilości snu. Dzięki trosce o swoje zdrowie, odwrócisz uwagę od innych problemów, a przy okazji zyskasz siły, by walczyć z przeciwnościami losu.

Horoskop chiński na 2020 rok: Przesłanie dla Bawoła

Kluczem do przetrwania będzie dyskrecja i milczenie. Nie zadzieraj, nie prowokuj, bo próby manipulowania innymi i sytuacją, mogą obrócić się przeciwko tobie.

Aktualizacja: kwiecień 2019 rok