Horoskop Byk na 2022 rok

Dla osób urodzonych pod znakiem Byka rok 2022 będzie okresem spokoju i pozytywnych doświadczeń. Jakkolwiek będą się oczywiście pojawiać drobne zawirowania czy też wyzwania do pokonania, to dzięki silnemu wpływowi Księżyca, Byki będą w stanie obrócić wszystko na swoją korzyść.

To właśnie moc tego ciała astralnego pozwoli zwiększyć siły witalne Byków i na nowo obudzić w nich energię, dzięki której po prostu „będzie się chciało”. Niezależnie od tego, jak silny będzie wpływ Księżyca na konkretną osobę to każdy, kto urodził się pod znakiem Byka, poczuje wyraźne wsparcie z jego strony. Nie oznacza to jednak, że wszystko można zrzucić na siły astralne i czekać aż pewne kwestie rozwiążą się same. Byki powinny wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, co w ich mocy by osiągnąć założony cel. Dzięki wsparciu Księżyca, wysiłki zostaną podwojone, a marzenia staną się realnymi celami.

Horoskop szczegółowy na rok 2022

Od początku roku to końca pierwszej połowy Maja wpływ Księżyca na Byki nie będzie jeszcze na tyle silny by mógł być odczuwalny. Zima i początek wiosny to mroczny czas, w którym decydujący głos będzie miała astralna moc Plutona. Ta mroźna i odległa planeta przez swoje dewastujące siły może przynieść Bykom najtrudniejsze momenty w ciągu całego roku. Szczególnie będzie to widoczne na płaszczyźnie życia towarzyskiego. Przyjaciele mogą stać się wrogami, miłość zamienić się w nienawiść, a więzi koleżeńskie stać się źródłem frustracji i stresu. Wszystkie te emocje nie powinny obciążać Byka. Jeżeli ktoś zasłuży na to, by utracić jego szacunek musi liczyć się z żelazną konsekwencją takiego postanowienia.

Pełnia wpływu Księżyca na Byki przypada na okres od końca Maja do ostatnich dni Czerwca 2022 roku. Pozytywne wydarzenia i dobre wiadomości będą spływały z każdej strony. Jednocześnie jednak, będzie to najlepszy czas na podjęcie i rozwiązanie wszystkich istotnych kwestii życia osobistego. Warto odrzucić strach przed poważna rozmową czy trudną decyzją. W uczuciach trzeba być czasami egoistą, a początek lata to idealny moment na zrzucenie emocjonalnych ciężarów. W przypadku Byków jest to szczególnie ważne z uwagi na ich naturalną tendencję do komplikowania sobie życia, w tym także tego uczuciowego. Dolewania oliwy do ognia brzmi znajomo? Pomiędzy Majem, a końcem Czerwca Byki powinny jednak bez obaw zabrać się za swoje relacje i dzięki logice pomóc sercu oczyścić się ze zbędnych, negatywnych uczuć.

W okresie od początku drugiej połowy wakacji do końca Września 2022 roku nastąpi moment przejścia, swoistego katharsis dla Byków. Doświadczą tego jednak tylko te osoby, które silnie przepracowały poprzedni czas emocjonalnego kryzysu. Innymi słowy, właściwe i mądre zachowanie w pierwszej połowie roku będzie skutkowało pozytywnymi efektami w końcu lata i na początku jesieni. Byki nie powinny jednak szukać sędziego swoich zachowań lub wzorca, który określi czy dane zachowanie było właściwe czy też nie.

Ostatecznym sędzią dla Byka będzie on sam. Uczucie, które pojawi się po dokonaniu podsumowania pierwszej połowy roku będzie źródłem bądź to siły i chęci do dalszego działania bądź też zwątpienia i braku woli do zmagania się z wyzwaniami. Po raz kolejny osoby urodzone pod znakiem Byka będą doświadczać na własnej skórze starej prawdy, że każdy jest kowalem swojego losu. Znaki astralne mogą jedynie pokazać kierunku w jakich wydarzenia będą biegły, ale co z tą wiedzą zrobią Byki zależy tylko i wyłącznie od ich osobistych predyspozycji.

Początek zimy 2022 roku to także wstęp do okresu trwającego aż do końca roku. Będzie to czas odpoczynku od zmian i mocnych przeżyć. Wszystko, co najważniejsze już się wydarzyło. Niczym po wielkiej bitwie lub nagłych gromie nastąpi cisza i spokój. Byki doświadczyły potęgi mocy astralnych i wynikających z tego konsekwencji. Mądrzejsze i silniejsze o nowe doświadczenia będą mogły w końcu odpocząć. Jedynym polem na którym może dochodzić do drobnych korekt to życie zawodowe. Będą to jednak bardzo indywidualne i różnorodne doświadczenia. To, co najważniejsze w ostatnich miesiącach roku to świadomość, że nadszedł czas stabilizacji. Byki będą mogły podsumować całe dwanaście miesięcy i wyciągnąć wnioski na zbliżający się rok 2023.

Aktualizacja: 2019 rok