Horoskop Bliźnięta na 2022 rok

Dla przedstawicieli znaku Bliźniąt rok 2022 jawi się, jako całkiem udany okres. Będzie to bowiem czas wielu dynamicznych, nierzadko trudnych ale w efekcie końcowym pozytywnych życiowych zmian. Główne źródło tych przemian będzie pochodziło z Merkurego.

To silny wpływ tej planety będzie dawał Bliźniętom niespożyte zasoby energii, jednocześnie sprzyjając pokonaniu wszelkich stawianych przed nimi wyzwań. Szczególnie w sferze zawodowej można spodziewać się pozytywnych wiadomości. Dotyczy to zarówno Bliźniąt zatrudnionych na etat, jak i tych, które prowadzą własną działalność gospodarczą.

Trzeba jednak pamiętać, że nic nie przyjdzie samo. Tylko te osoby spośród urodzonych pod znakiem Bliźniąt, które wykażą się ambicją i skoncentrowaniem na osiągnięciu konkretnego celu będą mogły na koniec roku 2022 cieszyć się z ogromnych sukcesów. Jednak nawet dla mniej pracowitych osób nadchodzący rok nie będzie czasem straconych szans.

Horoskop szczegółowy na rok 2022

Od pierwszych dni roku aż do końca drugiego tygodnia Kwietnia Bliźnięta nie powinny spodziewać się wyjątkowo spektakularnych wydarzeń. Stłumiony siłą Jowisza Pluton będzie przynosił raczej negatywną energię, która może przekreślić wszelkie poważne plany.

Dlatego też, nie jest wskazane by Bliźnięta planowały poważne wydarzenia na okres od stycznia do połowy kwietnia. Dotyczy to zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. Nie oznacza to jednak, że trzeba zrezygnować z wszelkiej aktywności. Początek roku będzie po prostu okresem, w którym zrealizowania poważnych planów może wymagać od Bliźniąt dodatkowej energii i pracy. Warto zatem wykorzystać ten czas na wykonanie planów na kolejne miesiące. Spokojne przejście przez pierwsze miesiące roku da Bliźniętom okazje to tego, przygotować się i w chwili kiedy siły astralne spojrzą na nie przychylniej w pełni wykorzystać niebiańskie wsparcie.

Gwiazdy wskazują, że od połowy Kwietnia do początku lata Bliźnięta będą odczuwać wokół siebie wyraźną zmianę energii. Nie będzie to jednak rewolucja, a stopniowe wzrastanie pozytywnych sił. Dlatego też Bliźnięta powinny krok po kroku bez dramatycznych ruchów zacząć dążenie do celu. Wszystko będzie układało się zgodnie z ich zamierzeniami. Co więcej, osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt powinny w tym okresie odrzucić pokorę i nadstawianie drugiego policzka. Wszyscy wokół powinni być traktowani, tak jak na to zasługują. Jednocześnie Bliźnięta powinny pamiętać, że nie zawsze należy mówić twardo to, co ciśnie się na język. Asertywność nie musi oznaczać złego wychowania, a stawianie na swoim nie powinno iść w parze z bezczelnością. Z szacunkiem do innych, ale bez zbędnej pokory Bliźnięta osiągną o wiele więcej. Na rzucanie ludziom prawdy prosto w oczy przyjdzie czas w pierwszych miesiącach lata.

Jakość życia osobistego, jak i zawodowego będzie zależała przede wszystkim od skuteczności działań samych Bliźniąt. Muszą się one nauczyć się, jak wykorzystywać swój wrodzony urok by nakłaniać inne osoby to wykonywana zadań na ich rzecz. Zachęcanie powinno jednak odbywać się w sposób przemyślany i nie nachalny. Zbyt wygórowane oczekiwania, a nawet władczy ton rozkazujący z miejsca wykonywać polecenia Bliźniąt mogą przynieść wręcz przeciwny efekt. Najlepszą drogą do nakłonienia kogoś do swojego pomysłu to pokazanie na własnym przykładzie jego pozytywne skutki. Wiele osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt dzięki tym doświadczeniom odkryje, że są wręcz stworzone do przewodzenia innym.

Okres od końca Czerwca aż do ostatnich dni Grudnia będzie dla Bliźniąt dość jednostajny. Sukces osiągnięty we wcześniejszych miesiącach poskutkuje koniecznością zwiększenia wysiłków w pracy. Będzie to z kolei źródłem poważnych sukcesów w okresie jesiennym lub na początku zimy. Jednocześnie, początek wakacji aż do czwartego kwartału 2022 rok nie będzie najlepszym czasem na urlop. Tym razem, to nie lato a zima będzie najlepszym momentem na zregenerowanie sił.

Choć w szerokim ujęciu Bliźnięta będą mogły podsumowywać rok 2022 z zadowoleniem, to w codziennym życiu mogą pojawiać się drobne przeszkody i złe słowa od zawistnych ludzi. Ważne, by umieć puszczać takie głosy mimo uszu, a niewielkie utrudnienia traktować z właściwą dla nich miarą. Dzięki temu Bliźnięta będą w stanie skutecznie omijać niepotrzebne emocjonalne mielizny i koncentrować się na tym, co jest naprawdę ważne.
Nagromadzenie pozytywnych emocji i wydarzeń oraz osiągnięty sukces może być dla Bliźniąt wręcz przytłaczający. Szczególnie mocno odczuwalne będzie to pod koniec roku.

Warto jednak nie tracić z oczu innych ludzi i nie zachłystywać się własną pozycją. Jak mówi znane przysłowie pycha kroczy przed upadkiem, dlatego warto zachować umiar w świętowaniu tak udanego roku.

Aktualizacja: 2019 rok