Horoskop astrologiczny dla osób z Księżycem, Wenus lub Marsem w znaku zodiaku – Ryb

Czymże byłby Zodiak bez Ryb? Znak ten pozostaje jak dla mnie najbardziej tajemniczy i nieodgadniony.

Ryby są zagadką, ale czyż nie fascynują przez to jeszcze bardziej? Chyba każdy chciałby choć na chwilę odkryć, co kryje się w myślach tych marzycieli – bujających w obłokach, a jednak potrafiących postawić na swoim.

Astrologia pozwala to osiągnąć – poniżej przedstawiam krótkie opisy horoskopu osób, u których w momencie urodzenia w znaku Ryb znajdował się Księżyc, Wenus lub Mars.

Księżyc w znaku zodiaku – Ryby

Księżyc w Rybach obdarza ogromną wrażliwością i empatią. Lubisz pomagać innym, choć bywa to wykorzystywane, czasami nawet przez osoby z Twojego otoczenia. Nie pozwalaj na to, walcz o siebie.
Interesuje Cię wszystko, co pobudza Twoją wrażliwą naturę – muzyka, sztuka, teatr, kino, literatura. Twój wymarzony zawód powinien wiązać się z którąś z tych dziedzin. Bujasz w obłokach, fantazjujesz, w myślach przemierzasz niezmierzone oceany i lądy. Ciężko Cię sprowadzić na ziemię. To wszystko często miewa korzenie w Twoich wewnętrznych lękach. Łatwiej żyć wśród marzeń niż w szarej rzeczywistości.

Kochasz swoich bliskich, często ich idealizujesz i gloryfikujesz. Jesteś ciepły, słodki, łagodny. Pragniesz mieć dzieci i to marzenie najczęściej się spełnia. Czasami je nadmiernie rozpieszczasz, ale masz do tego pełne prawo.

Przyciągasz do siebie ludzi; masz w sobie dużo czaru i uroku. I co najważniejsze, postępujesz tak, aby nikomu nie wyrządzić krzywdy.

Jeśli Księżyc pozostaje w Twoim horoskopie urodzeniowym w znaku Ryb, powinieneś ćwiczyć swoją pewność siebie, tego na pewno Ci brakuje. Ponadto musisz uważać na używki – lepiej ich unikaj i to pod każdą postacią.

Wenus w znaku zodiaku – Ryby

Wenus w Rybach obdarza serdecznością i bezinteresownością. Lubisz pomagać innym, serce masz jak na dłoni.

Na partnera często wybierasz osobę, którą możesz się opiekować, troszczyć i zajmować. Nie zawsze jest to dla Ciebie korzystne, wszak tak całkowite oddanie nie pozostawia Ci miejsca dla samego siebie. Partnera dość często idealizujesz.

Masz dużą potrzebę miłości i obdarowujesz nią ludzi wokoło. Dla osoby, którą kochasz, potrafisz zrobić prawie wszystko; możesz poświęcić wiele, w tym również siebie.

Jesteś bardzo sentymentalny, lubisz przechowywać stare listy, oglądać zdjęcia.

Pociągają Cię osoby emocjonalne i tajemnicze. Masz również skłonność do typów, o których musisz zabiegać i walczyć.

Możesz tworzyć piękne rzeczy i poświęcić się sztuce. Masz dużo uzdolnień z dziedzin artystycznych, choć najczęściej nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Mars w znaku zodiaku – Ryby

Mars w Rybach obdarza łagodnym i harmonijnym usposobieniem. Nie lubisz walczyć o swoje, wolisz stać spokojnie z boku. Często poświęcasz się dla innych, zaniedbując własne dobro.

W działaniu nie stosujesz określonego planu, często zdajesz się na intuicję i przeczucie. A faktycznie możesz się nimi pochwalić, bo są doskonałe.

Masz skłonność do depresji i myślenia o sobie negatywnie. Postrzegasz się jako słabego człowieka, co może nawet skłonić Cię do sięgania po środki odurzające.

Swoją wrażliwość powinieneś wykorzystać do tworzenia. Masz liczne talenty, w które najczęściej, niestety, nie wierzysz. Dobrze byłoby, gdybyś znalazł wokół siebie ludzi, którzy pomogą Ci uwierzyć w siebie i będą dla Ciebie oparciem w trudnych chwilach. Pamiętaj, że największe problemy dzieją się w Twojej głowie i nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Mars w Rybach w horoskopie wróży późne małżeństwo, oparte na partnerstwie i przyjaźni.

Musisz nauczyć się brać i dawać, zachowując w tej materii równowagę. Pomaganie jest cnotą, ale szczypta egoizmu nikomu jeszcze nie zaszkodziła.