Byk – Horoskop na 2019 rok

Przed Bykami rok, który pozwoli im przejść wewnętrzną przemianę. Prze najbliższe 12 miesięcy osoby urodzone pod tym znakiem będą miały okazję zrozumieć swój wewnętrzny świat i poznać własne potrzeby i oczekiwania. Poddanie się woli gwiazd będzie dla Byków wspaniałą podróżą. Poznawanie własnych uczuć pozwoli na ogromny wewnętrzny rozwój, który przyniesie wiele radości i duchowych korzyści.

Horoskop Byk na 2019 rok – Zdrowie

Najbliższe 12 miesięcy będzie dla zdrowia Byków okresem spokoju i braku dramatycznych wydarzeń. Będą one czuły się dobrze we własnym ciele i z własnym ja. Zachodzące w ich wewnętrznym życiu przemiany pozwolą na unikanie niepotrzebnych stresów. Dzięki temu Byki będą widziały świat w nieco innych barwach niż do tej pory. Wszystko stanie się bardziej wyraźne. Drobnostki nie będą już utrudniały życia codziennego. Dzięki temu spokojowi Byki mogą bez obaw patrzeć na swoje zdrowie w perspektywie roku 2019.

Byki w ciągu najbliższych 12 miesięcy będą mogły liczyć na szczególny wpływ gwiazd, który wzmocni ich kondycję intelektualną. Obok wewnętrznego poczucia konieczności zdobywania zupełnie nowych doświadczeń i wiedzy, umysł Byków będzie wręcz chłonął jak gąbka wszystko, co nieznane.. Dlatego też dobrze jest wykorzystać ten czas na poszerzanie swoich horyzontów i zdobywanie nowych kwalifikacji.

Brak negatywnych wpływów gwiazd na kondycję Byków będzie także idealnym momentem na to, by podreperować kondycję fizyczną. Ćwiczenia oraz zdrowa dieta przyniosą Bykom bardzo dobre rezultaty.  Co więcej kondycja uzyskana w tym okresie będzie procentować przez bardzo długi czas.

Horoskop Byk na 2019 rok – Kariera

Rok 2019 nie przyniesie Bykom szczególnych zmian w życiu zawodowym. Skupienie na swoim wnętrzu oraz doznaniach astralnych nie będzie początkowo wpływało na pracę. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko powinno mieć swoje miejsce oraz czas. Byki muszą odnaleźć właściwą proporcję pomiędzy poszukiwaniem wewnętrznego spokoju, a codziennym, rutynowym życiem. Warto pamiętać także, że rozwój wewnętrzny będzie mimo wszystko miał wpływ na otoczenie. Byki staną się bardziej otwarte i skore do szukania wsparcia oraz jego oferowania. Skutkiem tego w życiu zawodowym mogą pojawiać się nowe okazje, szereg atrakcyjnych znajomości oraz mogących mieć dalekosiężne skutki decyzje personalne. Gwiazdy nie wskazują jednak Bykom wprost, jak mają postępować. Nie ma tu także szczególnego wsparcia lub negatywnego wpływu. Osoby urodzone pod znakiem Byka powinny  zaufać zatem swojej intuicji i podążać za głosem pochodzącym z ich wnętrza. Dzięki poczuciu bycia w zgodzie z samym sobą możliwe stanie się osiągnięcie nie tylko wewnętrznej harmonii, ale także sukcesu zawodowego.

Horoskop Byk na 2019 rok – Życie towarzyskie

Byki w roku 2019 będą żyły przede wszystkim tym, co dzieje się wewnątrz nich. Rozwój personalny będzie pociągał za sobą wiele pozytywnych zmian w ich życiu. Dzięki nadarzającym się okazjom oraz poczuciu wewnętrznej siły Byki będą miały poczucie, że mogą sięgnąć szczyty swoich możliwości. Każde spotkanie, każda rozmowa będzie okazją do poznania zupełnie nowej, interesującej osoby. Natomiast każda znajomość może przynieść zyski, które będą się pomnażały niemal same dzięki sobie. Byki powinny jednak uważać. Zbytnia wiara we własne możliwości oraz zaufanie wobec wszystkich napotkanych osób może przynieść nieoczekiwane i niechciane efekty. Dlatego konieczne jest dbanie o własne bezpieczeństwo zarówno emocjonalne, jak i materialne.

Rok 2019 będzie dla wielu Byków okresem otwarcia na nowe znajomości. Poczucie własnej wartości oraz świadomości swoich potrzeb będą procentowały w postaci przyciągania płci przeciwnej. Także życie seksualne Byków w roku 2019 będzie o wiele bardziej bogate niż miało to miejsce jeszcze rok wcześniej.

Najbliższe 12 miesięcy, szczególnie zaś okres od sierpnia do końca października to dla Byków idealny moment na dłuższą podróż. Może to być nie tylko wielka przygoda, ale także doskonała okazja do tego, by pogrzebać wszystkie demony przeszłości i zalegające, dawne problemy.

Horoskop Byk na 2019 rok – Horoskop ogólny na rok 2019

Słońce w znaku Byka będzie szczególnie mocno oddziaływało na osoby urodzone pomiędzy 1 i 12 maja. Siły astralne będą wówczas wyjątkowo mocno odczuwalne przywołując życiowe moce drzemiące w Bykach.

Od marca 2019 do znaku Bywa wraca Uran. Jego poprzednia wizyta miała miejsce kilka miesięcy wcześniej. Jednak dopiero w tym roku wpływ Urana będzie wyjątkowo silny i decydujący dla wielu życiowych przedsięwzięć Byka. Dokładnie od 6 marca Byki będą gotowe do podejmowania decyzji o zmianach. Będzie to pierwsze tąpnięcie, które wprawi w ruch ogromną machinę wewnętrznych przemian Byka.

Wraz z poczuciem nadchodzących zmian Byki mogą odczuwać potrzebę wyrzucania wszystkiego co stare i zastępowania tego tym, co nowe. Trzeba jednak bardzo uważać. Podejmowanie nieuzasadnionego ryzyka może przynieść więcej strat niż zysków. Byki powinny zachować rozwagę w swoich decyzjach. Pozbywać się tego, co im uwiera i przeszkadza, ale jednak zachować w swoim życiu wartości i osoby, które dają im ciepło i wsparcie.

Gwiazdą dominującą w znaku Byków, w roku 2019 będzie Wenus. Jej największy wpływ będzie odczuwalny od połowy maja do 8 czerwca i następnie od połowy sierpnia aż do połowy września. Siła Wenus oznacza dla Byka rok pozytywnych doznań, możliwość działania pomimo drobnych przeszkód oraz ogromną energię wewnętrzną, która może przynosić wiele nowych, mocnych uczuć.