Astrologia: Neptun w domach i horoskop urodzeniowy

Neptun w domu 1 horoskopu:

Jesteś marzycielem o idealistycznym podejściu do ludzi i życia. Twoja wrażliwość sprawia, że bywasz zagubiony i jakby oderwany od rzeczywistego świata. Jesteś uczuciowy, subtelny i masz uzdolnienia artystyczne, które powinieneś rozwijać, ponieważ mogą stać się Twoją odskocznią i hobby lub przyczynić się do sukcesu zawodowego. Masz przebłyski wizjonerskie i intuicyjne typu „deja, vu”.

Neptun w domu 2 horoskopu:

Możesz zarabiać dzięki swoim uzdolnieniom artystycznym. Możesz również korzystać ze spadku lub profitów otrzymanych od zamożnych krewnych.

Masz zdolności parapsychologiczne, świetną intuicję. Lubisz otaczać się atrakcyjnymi przedmiotami.

Unikaj ryzykownych inwestycji finansowych i działaj tylko zgodnie z prawem.

Neptun w domu 3 horoskopu:

Masz chłonny, ciekawski umył. Jak gąbka chłoniesz ludzkie zachowania, motywy, postępki. Miewasz wrażenie, że potrafisz czytać ludzkich myślach.

Świetny byłby z Ciebie psychiatra, psycholog, prawnik – w zawodach, w których trzeba posiadać umiejętność wejrzenia w ludzi umysł. Posiadasz umiejętność odróżniania prawdy i kłamstwa. Kłamców czujesz na kilometr.

Staraj się nie zażywać leków, narkotyków, nie pij alkoholu.

Neptun w domu 4 horoskopu:

Neptun w tym domu sugeruje, że prawdopodobnie wyemigrujesz. To właśnie poza ojczystym krajem możesz założyć rodzinę, co przyniesie Ci duże szczęście.

Ponadto mogę targać Tobą wątpliwości i zwątpienie. Po części wiąże się to z domem rodzinnym, który warto uporządkować. Powinieneś również ćwiczyć swój brak pewności siebie, wynika ona bardziej z fałszywych przesłane niż rzeczywistych faktów.

Na szczęście wraz z wiekiem, sam przed sobą będziesz umiał uświadomić sobie swoją wartość.

Neptun w domu 5 horoskopu:

Świetnie sprawdziłbyś się w roli aktora. Życie to dla Ciebie scena, uwielbiasz grać, przyjmować różne postacie nawet sam przed sobą.

W miłości dajesz pochłonąć się całkowicie, wierzysz w ideały i takiej miłości szukasz. Warto czasami otworzyć oczy, tak jest bezpieczniej.

Lubisz osoby, które w jakiś sposób różnią się od siebie, może wedle zasady, że przeciwieństwa się przyciągają.

Neptun w domu 6 horoskopu:

Ta pozycja Neptuna zwiastuje pracę służącą innym np. pracę lekarza, pielęgniarki. Lubisz pomagać innym, dbać o swoją rodzinę, ale również i o innych ludzi.

Ponieważ jesteś wrażliwy, czyni Cię to osobą niezmiernie współczującą, jednocześnie jednak naraża na większe ataki ze strony innych, którzy nie są tak dobrzy jak Ty.

Musisz zapewnić sobie dobrą, przyjazną atmosferę wokół siebie, także w pracy, inaczej będziesz tracił swoją energię na bezużyteczną obronę przed ludźmi, którzy nie są warci Twojej uwagi, a którzy będą próbowali wykorzystywać Twoją dobrą, współczującą naturę.

Neptun w domu 7 horoskopu:

Idealizujesz trochę ludzi, dotyczy to również Twoich życiowych partnerów. Niestety, ale pociąga to za sobą ryzyko rozczarować.

W życiu musisz nauczyć się, żeby widzieć fakty i nie koloryzować ludzi. Im szybciej pojmiesz tę wiedzę, tym szybciej uda Ci się osiągnąć pełnię partnerskiego szczęścia, na które jak najbardziej zasługujesz.

Twój partner może być cudzoziemcem lub czeka Cię oryginalne małżeństwo lub związek.

Neptun w domu 8 horoskopu:

W swoim życiu często kierujesz się przeczuciami, wizjami, snami. Masz zdolności paranormalne i potrafisz przewidywać przyszłość.

Kieruj się zawsze „pierwszym wrażeniem”. To ono przyniesie Ci prawdziwą wiedzę o danej osobie. Możesz odnieść znaczne korzyści materialne dzięki związkom partnerskim.

Uważaj tylko na „szczęśliwe okazje materialne” mogą nie przynieść Ci szczęścia, szczególnie, jeśli wiążą się z czymś nielegalnym.

Neptun w domu 9 horoskopu:

Prawdziwy z Ciebie idealista i filozof. Możesz mieć prorocze, zwiastujące przyszłość sny i wizje. Masz ukryte zdolności do kontaktu ze swoimi przodkami.

Powinieneś podróżować, również metafizycznie, w ten sposób będziesz poszerzał swoje możliwości i umiejętności.

Możesz również mieszkać poza krajem.

Neptun w domu 10 horoskopu:

Tutaj Neptun daje dziwne i niepowszechne kariery i sukcesy zawodowe. Może być to kariera artystyczna, piosenkarska, aktorska itp.

Mogą zdarzać Ci się niespodziewany rzeczy dotyczące Twojej kariery, nie zawsze wytłumaczalne.

Neptun w domu 11 horoskopu:

Możesz zwierać nietuzinkowe przyjaźnie, czy dobre, czy też nie wszystko zależy jak wnikliwie wejrzysz w daną osobę. Neptun daje złudzenia, ale jednocześnie w tej pozycji przyciąga niezwykłych przyjaciół i znajomych.

Staraj się trafnie oceniać ludzi i odróżniać przyjaciół od wrogów. Możesz mieć prorocze sny. Ufaj swojej intuicji.

Neptun w domu 12 horoskopu:

Masz ogromną intuicję, zdolności paranormalne, których często nie jesteś w pełni świadomy. Czasami czujesz się samotny i czujesz potrzebę kontaktu z wyższymi mocami.

Interesujesz się rzeczami tajemniczymi, jak również psychologią i astrologią.

Możesz wróżyć lub zajmować się bioterapią. Potrafisz, nawet w nieświadomy sposób, pomagać innym i możesz w ten sposób dopełniać swoje życie.