Astrologia: Jowisz w horoskopie w znakach zodiaku

Jowisz to planeta szczęścia i spełnienia. To wiosna, która nastaje po zimie, to słońce, które pojawia się na niebie po burzliwym dniu.

Znak zodiaku w jakim pojawia się Jowisz w horoskopie dużo mówi o właściwościach i predyspozycjach człowieka. Dobrze aspektowany zapowiada pieniądze i szczęśliwy fart w życiu. Jego zadaniem jest łagodzenie wpływu planet ciężkich, trudnych takich jak np. Saturn czy Pluton.

Przekonaj się sam, gdzie leży Twoja planeta szczęścia i obfitości: http://www.astroenter.com/horoskop-urodzeniowy.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Baranie

Jowisz w Baranie dodaje Ci waleczności i odwagi. Jesteś pewny siebie, przedsiębiorczy, zaradny i ambitny. Lubisz życie i chcesz z niego czerpać pełnymi garściami.
Urodzony z Ciebie ekstrawertyk, który potrafi zadbać o swoje dobro. Dla najbliższych jesteś szczodry, lojalny i dla ich dobra potrafisz walczyć do upadłego.
Twój entuzjastyczny sposób życia przyciąga do Ciebie innych. Każdy przecież lubi grzać się w promieniach słonecznych, z których tryska energia i witalność.
Możesz uprawiać sport (nawet wyczynowo), podróżować dla przyjemności lub
zawodowo, profesjonalnie. Sprawdzisz się również jako handlowiec, marketingowiec oraz szef swojego własnego biznesu.
Zdobywanie kolejnych szczebli kariery przychodzi Ci bez trudu. Przeszkody likwidujesz sprawnie i szybko.
Twoja wewnętrzna energia pcha Cię do przodu i nawet jeśli masz słabszy dzień, już nazajutrz z nową siłą i wiarą we własne siły stawiasz czoło przeciwnościom.
Charyzma, jaką obdarza Cię Baran i szczęście, jakie daje Jowisz, wiodą Cię ku przeznaczeniu.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Baranie:
Angelina Jolie, Brad Pitt, Johny Depp, Al. Pacino, Salvador Dali, Fryderyk Chopin, John Cleese (Monty Python), Sting, Christian Dior, Fiodor Dostojewski.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Byku

Jowisz w Byku obdarza Cię solidnością i wytrwałością oraz, co pewnie najważniejsze, przynosi pieniądze. Masz zdolność do zdobywania dóbr materialnych, choć równie łatwo może przychodzić Ci wyzbywanie się ich. Jak to się mówi: łatwo przyszło, łatwo poszło.
Rzeczy, których się podejmiesz powinny być dobrze przygotowane i opracowane.
W życiu jesteś szczodry, lojalny i współczujący. Lubisz komfort i wygodę. Twój dom jest dla Ciebie bardzo ważny.
Cenisz pieniądze, znasz ich wartość, choć jak wcześniej zostało podkreślone, możesz mieć tendencję do tracenia ich na zbyt komfortowe życie. Z czasem przydałoby się poćwiczyć umiejętność zaciskania pasa, pozwoli Ci to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji.
W obronie swojej rodziny potrafisz zrobić wiele. Z pewnością bliscy mogą na Tobie polegać w każdej sytuacji. Jesteś szczodry, kochasz dzieci, zazwyczaj masz ich przynajmniej dwójkę. Najbliższych rozpieszczasz, ich szczęście jest Twoim szczęściem.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Byku:
Monica Bellucci, Keanu Reeves, Mahatma Ghandi, Picasso, Pierce Brosnan, Bruce Lee, Tony Blair, Bob Dylan, Andy Warhol, Jean Paul Sartre, Mao Tse-tung.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Bliźniętach

Jowisz w Bliźniętach obdarza bystrym intelektem i poczuciem humoru. Lubisz rozwijać się poprzez kontakt z innymi ludźmi, bo wtedy Twój umysł może intensywnie pracować i zdobywać nową wiedzę.
Masz liczne zainteresowania, dość często bardzo szerokie. Lubisz robić to, co sprawia Ci przyjemność. Najbardziej zabójczym czynnikiem dla Twojego umysłu jest nuda. Jeśli nudzisz się w pracy – zmień ją koniecznie lub rozwijaj swoje pasje.
Cenisz kontakt z innymi. Łatwo nawiązujesz znajomości, choć nie znaczy to, że mają one prowadzić do prawdziwych przyjaźni. Po prostu jesteś gadułą i tyle. A rozmowa z kimś nowym zawsze coś wnosi do Twojego światopoglądu.
Masz umiejętność spadania na cztery łapy. Nawet w kłopotliwej sytuacji znajdziesz takie wyjście, że dla Ciebie samego może być ono zaskoczeniem. Lepiej jednak unikaj wkładania ręki między drzwi, co prawda, ze swoim szczęściem, jej nie złamiesz, tym niemniej może być to bolesne.
Powinieneś popracować nad swoją koncentracją, może ćwiczyć jogę, medytować, pisać.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Bliźniętach:
Bjork, Clint Eastwood, John Malkovich, Thomas Edison, Joanne Rowling, Moliere, Arthur Schopenhauer, Charles Dickens, Indira Gandhi, Samuel Beckett, Franklin Roosevelt.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Raku

Jowisz w Raku obdarza mądrością i hojnością w stosunku do innych. Lubisz opiekować się swoimi najbliższymi. Dbasz o ich komfort i dobre samopoczucie.
Kochasz dzieci i najczęściej masz ich przynajmniej dwójkę. O partnera lubisz się troszczysz, rozpieszczasz go, starasz się spełniać wszelkie zachcianki.
Potrafisz stworzyć prawdziwy, rodzinny dom, w którym ciepło i wzajemny szacunek goszczą na co dzień.
Masz wewnętrzną umiejętność wczuwania się w nastroje i emocje innych ludzi, stąd świetny byłby z Ciebie psycholog. Tym niemniej Twoją słabą stroną jest zbyt duża chęć poświęcenia się, co niestety może być wykorzystywane. Warto abyś nauczył się wymagać od innych, ale nie tylko dawać. Twoja lojalność, szczodrość i bezinteresowność często są powszechnie znane i nadużywane.
Jowisz w Raku może nieść emigrację i szczęście poza granicami kraju.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Raku:
Bruce Willis, Sean Connery, Harrison Ford, Paul MacCartney, Jimi Hendrix, Nelson Mandela, Salma Hayek, Kevin Costner, Janis Joplin, Jidu Krishnamurti, Ingmar Bergman.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Lwie

Jowisz w Lwie dodaje witalności, pewności siebie i energii. Wzbudzasz powszechny szacunek i sympatię otoczenia. Lubisz być w centrum zainteresowania, cieszy Cię podziw
i uznanie ze strony innych, stąd często działasz pod publiczkę, żeby przypodobać się otoczeniu. Doskonale sprawdziłbyś się jako aktor na scenie. Tego talentu na pewno Ci nie brakuje, bez urazy.
Jowisz w Lwie daje szczęście w miłości i w spekulacjach finansowych, choć oczywiście i tu, trzeba wykazać się zdrowym rozsądkiem. W każdym razie na tych polach możesz odnieść sukces.
Dla przyjaciół jesteś hojny i lojalny i tego samego oczekujesz w stosunku do siebie. Lubisz pochlebstwa i to niestety może być Twoja pięta Achillesa.
W miłości obdarzasz prawdziwym ciepłem i oddaniem, choć dość dużą wagę przywiązujesz do wyglądu fizycznego i statusu materialnego. Pragniesz być dumny ze swojego partnera i mieć możliwość pochwalenia się nim przed znajomymi. A przecież w życiu nie o to chodzi.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Lwie:
Pamela Anderson, Nicole Kidman, Bill Gates, Jan Paweł II, Jom Morrison, Robert de Niro, William Shakespeare, Catherine Deneuve, Kylie Minogue, Federico Fellini.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Pannie

Jowisz w Pannie obdarza szczęściem w interesach. Masz umiejętność zarabiania pieniędzy. Nie lubisz stać w miejscu i starasz się cały czas rozwijać swoje umiejętności.
Do pracy podchodzisz sumiennie i obowiązkowo. Jesteś świetnym pracownikiem, masz zmysł wyłapywania niuansów, które uchodzą innych. Wolisz myśleć i działać praktycznie. Potrafisz teoretyczne pomysły lub idee wcielić w życie praktyczne.
Możesz interesować się zdrowiem, dietetyką, zielarstwem i w tych dziedzinach się realizować. Sprawi Ci to dużą przyjemność i satysfakcję.
Lubisz życie w zgodzie z prawami natury; dom na wsi, zdrowa żywność, ekologia na co dzień – to dla Ciebie, nie moda, lecz codzienność.
Przyjaciół wybierasz starannie, muszą spełniać założone przez Ciebie kryteria. Ponadto cechuje Cię szlachetność, zmysł estetyki i dążenie do perfekcjonizmu.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Pannie:
Julia Roberts, Tom Hanks, Mel Gibson, Jaques Chirac, Bob Marley, Michael Douglas, Roman Polański, David Copperfield, Eric Clapton, Yoko Ono, Mia Farrow, Ronaldinho.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Wadze

Jowisz w Wadze daje umiłowanie do licznych kontaktów towarzyskich. Przyciągasz do siebie ludzi, obdarzasz ich serdecznością, a oni odwdzięczają się tym samym. To właśnie dzięki swoim umiejętnościom twórczym możesz podnieść swój status społeczny i materialny.
Ludzie pomagają Ci chętnie i z przyjemnością.
Wierzysz w równość i sprawiedliwość. Tymi przesłankami starasz się kierować
w życiu. Tego również wymagasz od najbliższych Ci osób. Z góry, dajesz szansę wierząc, że ludzie są dobrzy i szlachetni.
Lubisz piękne rzeczy, sztukę, muzykę i antyki. Możesz mieć w tym kierunku uzdolnienia, ze śmieci i rupieci wynajdziesz cenny klejnot, którego nikt nie dostrzegł.
Jesteś świetnym negocjatorem, umiesz łagodzić konflikty i rozstrzygać spory, tak aby obie zwaśnione strony znalazły wspólny konsensus.
Dla swojej rodziny jesteś ciepły i wspaniałomyślny. Można na Tobie polegać.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Wadze:
Madonna, Jennifer Lopez, Michael Jackson, George W. Bush, Christina Aguilera, Catherine Zeta-Jones, Michelle Pfeiffer, Wolfgang Amadeus Mozart, Paris Hilton, Matka Teresa, Sylvester Stallone, Cher, Jan Sebastian Bach, Prince, Naomi Campbell, Bill Clinton.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Skorpionie

Jowisz w Skorpionie obdarza szóstym zmysłem i zdolnościami przenikania duszy człowieka. Nawet z największego twardziela potrafisz wydobyć psychologiczny trzon
i rozłożyć go na czynniki pierwsze. Co równie ważne, nie obawiasz się tego, co możesz ujrzeć w drugim człowieku. Z tymi umiejętnościami świetnie sprawdzisz się w pracy kryminalnej, jako psycholog, psychiatra, prawnik czy filozof.
Natura obdarza Cię również dużym samozaparciem, pracowitością i wytrwałością. Zwykle doprowadzasz do końca sprawy, których się podejmujesz. Niedokończenie ich byłoby przyznaniem się do słabości, a starasz się być silny i twardy.
Na wiele spraw patrzysz z szerszej perspektywy niż większość ludzi. Daje Ci to większy zakres widzenia tego, co się wokół Ciebie dzieje i oczywiście lepszą możliwość optymalnego reagowania.
Jeśli znajdziesz dziedziny nauki, które Cię zainteresują, możesz poświęcić się pracy badawczo-naukowej. Do niej masz znakomite predyspozycje.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Skorpionie:
Dalaj Lama IV, Napoleon Bonaparte, Elvis Presley, Sharone Stone, Brithney Spears, Arnold Schwarzenegger, David Bowie, Alfred Chitchcock, Steven Spielberg, Stephen King.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Strzelcu

Jowisz w Strzelcu obdarza szczęściem i powodzeniem. Strzelec to naturalny znak Jowisza. Tutaj ta planeta czuje się jak ryba w wodzie.
Jesteś bystry, otwarty i spontaniczny. Lubisz pomagać innym ludziom i przekraczać kolejne granice.
W życiu pojawia Ci się dużo okazji, z których chętnie korzystasz. Masz przysłowiowego farta, który nie raz wyciągnie Cię za uszy z problemów, w które wpadasz, najczęściej na swoje własne życzenie.
Wzbudzasz ogólną sympatię. Twoje pogodne usposobienie sprawia, że inni chętnie
z Tobą przebywają. Lubisz sport i dobrą zabawę. Potrafisz też opowiadać świetny anegdoty i, co najważniejsze, śmiać się sam z siebie.
Masz w życiu szczęście – nie zapominaj o tym.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Strzelcu:
Vincent van Gogh, Mikołaj Kopernik, Maksymilian Robespierre, Antoine de Saint-Exupery, Jeremy Irons, Hermann Hesse, Hans Christian Andersen, Marlon Brando, Hillary Clinton.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Koziorożcu

Jowisz w Koziorożcu obdarza zazwyczaj wysoką pozycją społeczną, często poprzez urodzenie czy też dzięki własnej, ciężkiej pracy.
Jesteś solidny, odpowiedzialny i niestety przez to nieco nerwowy. Nie lubisz myśleć
o niebieskich migdałach, marzyć. Preferujesz twarde stanie obiema nogami na ziemi.
Do wytyczonego celu dążysz z wyczuciem i cierpliwością. Po drodze bez trudu pokonujesz przeciwności losu i wrogów. Cechuje Cię pewna szorstkość, która jednak może być tylko taką przykrywką dla wrażliwego środka.
Nie lubisz zmian, preferujesz stabilne środowisko, w którym czujesz się pewnie. Dbasz o swoich najbliższych, starasz się zapewnić im wsparcie materialne.
Postępujesz trochę konserwatywnie i dość trudno jest przekonać Cię do nowości. Warto byłoby wprowadzić więcej liberalizmu do swojego życia.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Koziorożcu:
Adolf Hitler, Charlie Chaplin, Saddam Hussein, Ludwig von Beethoven, Eminem, Walt Disney, Bruce Springsteen, Albert Camus, Oscar Wilde, Karl Marx, Margaret Thatcher.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Wodniku

Jowisz w Wodniku obdarza otwartym spojrzeniem na świat i innych – nie lubisz oceniać i krytykować. Wszak los obdarzył Cię szerokimi horyzontami i liberalnym podejściem.
Interesuje Cię wszystko co nowe. Świerze poglądy, idee, wizje. Lubisz je testować
i bawić się nimi. Odrzucasz schematy, tak aby móc otworzyć się na inność i nowość. Czasem bywa to dość nieprzemyślane, tym niemniej taki jesteś i na pewno jest to niezwykle interesująca cecha Twojego charakteru.
Jesteś inteligentny, bystry, a w pracy oryginalny i twórczy. Nie boisz się wyzwań,
w zasadzie sam ich szukasz.
Prawdziwy z Ciebie indywidualista. Wolisz iść opracowaną przez siebie ścieżką niż podążać za innymi. Często przedstawiasz śmiałe innowatorskie pomysły, które mogą zadziwiać Twoje otoczenie.
Patrzysz w dal – dostrzegając to, co pojawi się dopiero za kilka lat.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Wodniku:
Albert Einstein, Sathya Sai Baba, Jim Carrey, Fidel Castro, Agata Christie, Emmanuel Kant, Jean-Jacques Rousseau, Peter Gabriel, Enya, Marilyn Monroe, Maryl Streep, Anthony Hopkins.

Horoskop dla osób z planetą Jowisz w Rybach

Jowisz w Rybach obdarza szlachetnością i dobrocią serca.
W życiu starasz kierować się ideałami. Wzburzasz się, gdy widzisz krzywdę innych. Nie rozumiesz, jakim cudem na świecie jest tak wiele zła i niesprawiedliwości. Jesteś bardzo wrażliwy, łatwo wyczuwasz nastroje innych, możesz mieć prorocze sny lub odbywać podróże w świecie marzeń. Może być to w pewnym sensie Twoja ucieczka przed rzeczywistością.
Twoja bezinteresowność i empatia mogą wydawać się nawet dziwne, ale Ty już taki jesteś – masz to we krwi.
Prawdziwy z Ciebie idealista, nie dawaj się jednak zbyt mocno wykorzystywać. Czasami i Ty musisz walnąć pięścią w stół.

Sławni z Jowiszem w znaku zodiaku Rybach:
Abraham Lincoln, Józef Stalin, Fryderyk Nietzsche, Leonardo da Vinci, Karol Darwin, Izaak Newton, Zygmunt Freud, JRR Tolkien, Quentin Tarantino, Jodie Foster, Tina Turner.