Aspekty Wenus i Plutona w horoskopie partnerskim

Koniunkcja Wenus i Plutona w horoskopie partnerskim:

Połączenie tych dwu planet zawsze oznacza związek silny, głęboki i intensywny, mogący przynieść Wam metafizyczne doznania. Koniunkcja działa tutaj pozytywnie, wskazuje na udane połączenie niecodziennej energii, entuzjazmu Plutona oraz wdzięku, kobiecej seksualności Wenus. Jeśli dobrze wykorzystacie ten wpływ, będziecie mogli w pełni cieszyć się zarówno z magnetycznego przyciągania, jak i z głębokiej duchowej więzi.

Wasze uczucie często rodzi się natychmiast – już przy pierwszym spotkaniu wiecie, że macie do czynienia z czymś wyjątkowym, z czymś, co zmieni Wasze życie. Bunt wobec takich silnych emocji wydaje się naturalny, ale tak naprawdę nie ma sensu z nimi walczyć.

Pamiętajcie, aby zachowywać się wobec siebie szczerze i z szacunkiem. Któreś z Was przejawia tendencje do zaborczości i jest to kwestia, którą warto omówić. Najważniejsze, żebyście czuli się w swojej obecności swobodnie.

Sekstyl/Trygon Wenus i Plutona w horoskopie partnerskim:

Przy tym aspekcie możecie w pełni cieszyć się z wspaniałego wpływu, jaki ofiarują Wam Wenus i Pluton. Planety łączą się ze sobą w sposób harmonijny, co oznacza dla Was uczucie głębokie i intensywne. Będziecie chcieli obdarzać się przyjemnością, co dobrze wróży Waszemu życiu seksualnemu – dbacie o siebie i swoje potrzeby, czasami tylko boicie się głębokich rozmów. Zupełnie niepotrzebnie! Skorzystajcie z faktu, że dobrze czujecie się w swojej obecności i nie unikajcie zwierzania sobie się z uczuć i oczekiwań szczególnie w sypialni.

Dzięki wymianie poglądów na związek będzie Wam łatwiej zaakceptować ogrom emocji, jakich doznajecie.

Sekstyl i trygon wskazują ponadto na dojrzałość – przynajmniej jedno z Was (a najczęściej oboje) podchodzi do życia odpowiedzialnie, umie sobie radzić ze stresem i rozumie konieczność poświęcenia się dla drugiej osoby.

Opozycja/Kwadratura Wenus i Plutona w horoskopie partnerskim:

Przy tym trudnym aspekcie dowiecie się, czym jest prawdziwe wyzwanie. Pluton i Wenus stają naprzeciw siebie w próbie sił – zarówno Ty, jak i Twój partner, chcecie dominować, niejako pokonać w sobie uczucie przywiązania. Takie zachowanie wynika najczęściej z faktu, że nie przywykliście do odczuwania intensywnych emocji, na jakie „naraża” Was ta nowa relacja. Boicie się zaangażowania i poświęcenia.

Zanim zdecydujecie się wejść w związek w pełnym znaczeniu tego słowa, powinniście ustalić zasady oraz szczerze, otwarcie omówić swoje zamiary, potrzeby i oczekiwania.

Możecie stać się szczęśliwą parą, będzie to jednak wymagało od Was dużo wysiłku.

Z drugiej strony jednak, te aspekty wskazują na doskonałe seksualne dopasowanie. Jeśli zdecydujecie się współżyć, możecie być pewni, że zbliżenia będą nie tylko przyjemne, ale wręcz uzależniające.