Aspekty Marsa i Plutona w horoskopie partnerskim

Koniunkcja Marsa i Plutona w horoskopie partnerskim:

Pluton oznacza wszelkiego rodzaju energię i intensywność, Mars jest z kolei wizerunkiem męskości, dominacji i gwałtowności. Połączenie tych planet nigdy nie pozostanie bez echa w życiu dwojga ludzi – przy spotkaniu dwóch silnych charakterów można spodziewać się niemal wszystkiego poza obojętnością czy spokojem.

Rywalizujecie ze sobą w wielu aspektach życia i mimo że często jest to dla Was swojego rodzaju afrodyzjakiem, powinniście uważać, aby nie przekraczać granic. Siła i gwałtowność uczuć sprawiają, że nie wiecie, jak się zachowywać. Kluczem do zaakceptowania własnych emocji jest rozmowa. W pierwszej kolejności musicie się przed sobą otworzyć; później przyjdzie czas na poświęcenie oraz pracę nad niezdrowymi tendencjami do zaborczości i kontroli.

Aspektem, który przynosi Wam najwięcej satysfakcji, jest seks – sprawiacie wrażenie stworzonych dla siebie. Wiecie, jak obdarzyć partnera przyjemnością i wykorzystujecie do tego każdą okazję. Nawet pozornie zwyczajne rozmowy czy spotkania ze znajomymi są dla Was erotyczne; napięcie i namiętność, jakie między sobą wytwarzacie, są odczuwalne w każdej sytuacji.

Nie walczcie ze swoimi emocjami, spróbujcie je zrozumieć. Zamiast licytować się o dominację w związku, budujcie zaufanie.

Sekstyl/Trygon Marsa i Plutona w horoskopie partnerskim:

Mars, planeta męskości i zaborczości nie wskazuje na łatwe związki. Jego połączenie z asertywnym Plutonem, jeśli jest harmonijne – jak w przypadku sekstylu i trygonu – oznacza dla Was relację intensywną i namiętną, obarczoną pewnymi zagrożeniami, ale mającą ogromny potencjał.

Na pewno nie będziecie się ze sobą nudzić – wiecie, jak sprawiać sobie radość i chętnie korzystacie z tej wiedzy nie tylko w polu łóżkowych zmagań. Mimo wszystko trudno przewidzieć, w którym konkretnie kierunku rozwinie się Wasz związek. Oboje cenicie wolność i niezależność, a z drugiej strony odczuwacie mnóstwo zazdrości. Jak zawsze, najlepszym wyjściem jest w takich sytuacjach rozmowa – rozmowa, która pozwoli Wam poznać wzajemne potrzeby i oczekiwania. Niewątpliwie potrzebujecie wiele cierpliwości i poświęceń, ale harmonijny aspekt na szczęście dodaje Wam cierpliwości.

Opozycja/Kwadratura Marsa i Plutona w horoskopie partnerskim:

Zarówno Mars, jak i Pluton, oznaczają mnóstwo energii oraz siłę charakteru. Nieharmonijne aspekty, jakimi są kwadratura i opozycja, wróżą związek trudny, ale też pełen intensywnych uczuć. Będziecie działać gwałtownie, nie raz poniosą Was emocje, pamiętajcie jednak, żeby starać się nie ranić drugiej strony. Zanim cokolwiek zrobisz, pomyśl, czy nie skrzywdzisz tym drugiej strony. Zdecydujcie się na rozmowę, w której będziecie mogli szczerze i otwarcie przekazać sobie wzajemne potrzeby i oczekiwania.

Największym ryzykiem jest dla Was zaborczość – oboje pragnienie dominować, zawłaszczyć partnera tylko dla siebie. O ile w małych dawkach zazdrość bywa stymulująca, tak Wy często dajecie się jej ponieść. Spróbujcie nadać Waszej relacji więcej równości.

Tym, co przyniesie Wam dużo przyjemności, jest seks. W tym obszarze Wasza energia koncentruje się na zadowalaniu partnera. Darzycie się wielkim pożądaniem, jest między Wami namiętność, którą widać nawet w codziennych, pozornie nieerotycznych sytuacjach.