Horoskop kariera na rok 2020 – znak zodiaku Rak

Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe, rok 2020 będzie dla osób urodzonych pod znakiem Raka wyjątkowo trudny. Wędrujący przez znak Strzelca Saturn będzie komplikował Rakom wszystkie sprawy związane z pracą. Począwszy od relacji z przełożonymi, a skończywszy na problemach z dojazdem do pracy, na każdym etapie spraw zawodowych Rak będzie musiał walczyć z piętrzącymi się trudnościami.

Kolejne zmiany, które spotkają Raka będą efektem sytuacji koleżeńskich i problemami z komunikacją w miejscu pracy. Co więcej, sytuacje te będą powodowały kolejne komplikacje w układach towarzyskich. Dlatego też, najważniejsze zadanie stojące przez Rakami w 2020 roku to korzystanie z umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji koleżeńskich oraz szeroko rozumianych kontaktów zawodowych, bo to one będą gwarantem względnego spokoju i harmonii w miejscu pracy.

Raki, które zdecydują się na zmianę pracy powinny dokonać tego w czasie od połowy czerwca do końca lipca. Będzie to moment, kiedy gwiazdy będą sprzyjać tym, którzy poszukują nowych wyzwań. Jednak tak, jak w starym miejscu zatrudnienia, tak i w nowym najważniejsze będą dobre relacje koleżeńskie. Tym bardziej, że akceptacja w nowym zespole może być trudna do uzyskania.

Dla aktywnie poszukujących nowej pracy, ważne daty to dni pomiędzy 18 marca i 12 kwietnia, a także okres od 6 czerwca do 18 lipca i od 7 września do 8 października. Wtedy to, gwiazdy będą sprzyjać Rakowi w znalezieniu dobrze płatnej, atrakcyjnej pracy.

Trudności, jakie Rak napotka w roku 2020 będą wymagały od jego najbliższego otoczenia wysokiego poziomu wsparcia i zrozumienia, zwłaszcza wtedy, kiedy emocje z pracy będą przenosić się do domu. Tylko te Raki, które mogą liczyć na harmonię w życiu rodzinnym, będą miały energię na to, by spełniać się w pracy.

Raki urodzone pomiędzy 4 a 11 lipca powinny szczególnie dbać o swoją reputację. Konieczna będzie wyjątkowa powściągliwość w okazywaniu emocji. Będzie to szczególnie ważne w konfrontacji z możliwymi prowokacjami ze strony podwładnych oraz przełożonych. Rok 20205 będzie okresem wyjątkowo trudnego testu z wytrzymałości oraz umiejętności znajdywania rozwiązań skomplikowanych sytuacji.

Raki prowadzące własną działalność gospodarczą będą w pierwszej połowie roku 2020 liczyć rosnące zyski swojej firmy. Nowe możliwości rozwoju, oraz pojawiające się okazje na szybki zarobek powinny być jednak omijane szerokim łukiem. Najważniejsze to trzymanie się swojego toru i korzystać z dobrej passy. Skupienie się na własnej branży i poszerzanie bazy klientów będzie metodą na maksymalizacje zysków.

Aktualizacja: 04.2019 rok