ZNAK ZODIAKU I MIŁOŚĆ – RYBY

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Ryby i miłość

Ryby są wiecznymi romantykami, tęskniącymi do wielkiej miłości i pożądania. Niezwykła wyobraźnia osób spod tego znaku i potrzeba związku z drugim człowiekiem może przysłonić zdolność do postrzegania ludzkich wad. Wiele Ryb przeżyje rozczarowania i straci sporo złudzeń, zanim w końcu odkryje prawdziwą miłość.

Mimo doznanych krzywd, Ryby zawsze wchodzą w nowy związek z otwartym i pełnym nadziei sercem. Czują potrzebę uwodzenia i czarowania, powoli wciągają drugą osobę w swój świat, w którym czuje się ważna i otoczona troską.

Ryby tęsknią za bliskością uczuciowa, jaką daje udane życie intymne. Seks jest dla nich niezwykłym doświadczeniem; odczuwają niestanne pożądanie i to właśnie fizyczny związek wciąga ich najmocniej. Szybko uzależniają się od partnera, co niekiedy skutkuje niezdrowymi, toksycznymi układami. Z właściwą osobą u boku szybko dojrzewają, osiągając spełnienie. Urodzeni pod znakiem Ryb tęsknią za wymarzonym partnerem, dlatego niekiedy proza życia je rozczarowuje.

Ryby – zgodność z innymi znakami zodiaku

Właściwa Rybom potrzeba związku emocjonalnego może być zaspokojona przez osoby urodzone pod innymi znakami Wody. Rozumieją się wówczas bez słów, a ich związek ma przed sobą doskonałe perspektywy.

Urodzeni pod znakami Ziemi mogą zaoferować Rybom stabilizację i większą motywację życia – przyciąga ich zdolność zapewnienia bezpieczeństwa. Pełni pasji i niecierpliwości ludzie spod znaku Ognia mogą wydać się fantastycznym wyborem, jednak ich brak czułości i introwertyzm na dłuższą metę drażni Ryby. Z kolei ludzie spod znaków Powietrza nie są zdolni zaakceptować emocjonalnego świata Ryb.