Horoskop chiński na rok 2015 – Pies

Przesłanie: Ochrania Cię księżyc

Najlepsze miesiące 2015 r.: styczeń, luty, maj i lipiec

Do czego powinieneś dążyć w 2015 r.: Harmonia

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 r.: 11, 13, 29, 31, 36, 44

Wskazówka na 2015 r.: Szanuj zdanie bardziej doświadczonych od ciebie

W tym roku będą cię najbardziej interesowały kwestie miłości oraz wicia gniazda rodzinnego. Będziesz mieć również niepokojące skłonności do wchodzenia w konflikty z innymi osobami. Może się to skończyć poważnymi konsekwencjami, dlatego zastanów się dwa razy, zanim kogoś obrazisz czy pochopnie oskarżysz. Nie wikłaj się również w żadne kłótnie, będziesz wówczas największym przegranym.

W roku Kozy (Owcy) możesz liczyć na wiele sprzyjających okazji i momentów, które są warte wykorzystania. Nie oczekuj jednak, że wszystko zostanie podane ci na tacy. Sukces będzie bowiem wymagał od ciebie wielkiego samozaparcia i konsekwencji w realizowaniu zadań. Lenistwo zostanie ukazane, natomiast pilność i skrupulatność przyniesie wspaniałe owoce. Wykorzystaj swój wdzięk i charyzmę do angażowania ludzi w realizację wspólnych celów, a w pracy grupowej odnajdziesz satysfakcję i spełnienie.

Horoskop chiński na 2015 rok: Miłość Psa

W tym roku miłość będzie kwitnąca i wspaniała. Nie będziesz wiedział co to ból serca czy zdrada, bowiem połączą cię z partnerem więzy niezwykle silne i trwałe. Również dla małżeństw rok 2015 będzie niezwykle pomyślny, nie pozwoli, by we wzajemne relacje wkradła się nuda czy zniechęcenie.

Horoskop chiński na 2015 rok: Kariera Psa

Rok 2015 będzie czasem wytężonej pracy. Sukcesy będą, ale zostaną okupione wysiłkiem i wyrzeczeniami. Kluczem do konstruktywnego działania będzie spokój i koncentracja. Jeśli dasz się ponieść fali emocji, jeśli w pracy będziesz próbował wyładować swój gniew albo frustrację, to przegrasz. Postępuj rozsądnie, kieruj się wrodzoną inteligencją, a także podszeptami intuicji.

Horoskop chiński na 2015 rok: Finanse Psa

Możesz pożegnać się z myśleniem o wielkiej fortunie, która czeka na ciebie na wyciągnięcie ręki. Najlepszym sposobem na przyciągnięcie pieniędzy będzie w tym roku – paradoksalnie – brak działań. Dbaj tylko o to, by wydatki nie przewyższyły wpływów, nie ulegaj zgubnej pokusie zakupów.

Horoskop chiński na 2015 rok: Zdrowie Psa

Rok 2015 nie szykuje dla ciebie niespodzianek zdrowotnych. Nie będą cię męczyły ani drobne infekcje, ani poważne choroby. Pod warunkiem oczywiście, że nauczysz się redukować poziom stresu. On bowiem niesie ze sobą szereg dolegliwości somatycznych.

Horoskop chiński na 2015 rok: Przesłanie dla Psa

Miej oczy szeroko otwarte, bowiem ktoś może kopać pod tobą dołki. Kieruj się również słowami bardziej doświadczonych od ciebie i nie lekceważ ich rad.

Comments are closed.